Diamo XL Full İndir Oyun indir

Diamo XL full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Diamo XL, yoğun, bağımlılık yapan ve zor bir 'sadece bir round' puanı kovalayıcıdır. Başka bir oyun için kuyruğa beklerken oynamak için mükemmel.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Nikervision Studios

Publisher: Nikervision Studios

sürüm tarihi: 13 Eki, 2017

tür: eylem, gündelik, hayatta kalma

Bu, yayınlanmamış mobil oyunumun 'Diamo' 'xl' versiyonudur. Steam platformu için daha uygun hale getirmek için çeşitli şeyleri ekledim / değiştirdim. Boş zamanlarımda oyun yapmayı ve basit mekaniğe sahip küçük henüz sağlam bir arcade oyunlarını aşmayı öğrenmeyi öğrendim. Lütfen 'Diamo XL', tek temel hedeflerin önceki puanınızı sürekli olarak yenmek ve bir avuç alternatif oyuncu karakterinin kilidini açmak için küçük, yeniden oynanabilir, arcade skor-chaser oyunu olmasını bekleyin. Geribildirimleri çok takdir ediyorum ve oyunlarıma destek sağlamak için elimden geleni yapacağım. Lütfen oyunda yanlış bir şeyle ilgili bir şeyle karşılaşırsanız, Mağaza sayfasında yanlış yönlendiren bir şey, ya da sadece merhaba demek istiyorsanız, lütfen benimle iletişime geçin.

Bunu okumak için bir dakika sürdüğünüz için teşekkür ederiz; Umarım oyunumu oynamaktan zevk alırsın.

Adam Nickerson - Nikervision Studios

Anahtar fetürleri: Öğrenmesi kolay, klavye, denetleyici veya fare üzerinde basit kontroller Sürekli zorlaşan sonsuz, hızlı tempolu ve zorlu bir arcade tarzı oyun oyunu Bazı görevleri tamamlayarak farklı istatistiklerde olduğu gibi oynamak için bir avuç eşsiz karakterlerin kilidini açın. Oyununuzu mükemmelleştirmenizi sağlayan çarpanı ve çeşitli stat takibi puanlayın. Buhar başarıları, Lider Kurulu ve Ticaret Kartları (İfadeler ve Amp; Profil Duvar Kağıtları ile) Steam Cloud Desteği Başka bir oyun için sırayla bir tur oynamak için mükemmel Oyundaki Audio / SFX, bir crumby tüketici mikrofonuna ses çıkaran ağzım tarafından sağlandı ve buzdolabında Royalty Free SFX. Oyunda şarkı "Moose" denilen kızılderililer

Minimum: OS: Windows 7 (belki XP) İşlemci: biraz modern çift çekirdekli hile yapmalı Bellek: 2 GB RAM Grafikler: En az 512MB video kartı Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek notlar: Diamo XL'in bilgisayarınızda çalışıp çalışmadığını öğrenmek için çok şaşırırdım. Birisi bu yeni fangled akıllı buzdolabılardan birinde çalışmasını sağlayabilirse şaşırmazdım. Gerçekten de olsa ... akıllı buzdolabı ... kime ihtiyacı var?

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Octa Core'dan sonra ne geliyor? Kuantum işlemcileri henüz var mı? Bellek: 16 GB RAM Grafik: 4x SLI GeForce GTX 1080 Ti (Yapılabilir mi?) Depolama: 501 MB Mevcut alan Ses kartı: Hala bunları satın alabilir misin? Bunu önermek için nefret posta alacağım mı? Bunları satın alabilirseniz, muhtemelen en iyisini almalısınız, çünkü en iyisinden daha iyidir? Ek notlar: Bir erkeğe bir balık verin ve bir gün boyunca onu besleyin. Bir erkeğe balık tutmaya ve kendinizi beslemeyin. O yetişkin bir adam, balıkçılık o kadar zor değil.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
32
TELİF HAKKI İHLALİ