Digital Resistance Full İndir Oyun indir

Dijital Direnç Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dijital Direnç - ve Amp; "Dijital Direnç ve AMP; Köpeğin, "Dijital Direnç ve AMP" lideri olan köpeğin olduğu bir sert platformdur;

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Diedemor Studio, Anatoly Efremov

Yayıncı: Dagestan Technology

sürüm tarihi: 7 Eyl, 2018

tür: eylem, macera

, RCM'nin güçlü organizasyonu arasındaki büyük savaştan sonra, tüm insanların, internet, medyanın ve organizasyon dijital direncinin hayatını tamamen kontrol eden, vatandaşların özgürlüğü ve bağımsızlığı için savaşan dünyanın çürümesine düştü. Şehirler mahvolur, her insan yakın gözetim altında ve daha parlak bir gelecek için tek bir lümen ve umut yoktur.

Bu harika savaş sırasında ailesini kaybeden "dijital direnç" köpeğinin eski lideri, uzun zaman önce emekli oldu. Öldüğü herkes öldü ve direniş kalıntıları çözüldü. Günlerinin kalıntılarını yerel bir barda yaktı ve güçlü alkolde kayıp acısını yudumladı.

Ve böylece köpeğin eski komutanı olan Genel Mops Fury'ye kadar gitti. Ona, her şeyin kaybolduğunu, merkezi bilgisayarın nerede olduğunu bulduklarını ve sadece köpek bununla başa çıkabileceğini söyledi.

Anahtar fetürleri: Sizi zorlayan Hardcore Platformer! Reaksiyonunuzu ve refleksleri yeni bir seviyeye yükseltmenize izin veren tasarım seviyeleri. Düşmanlar ve tuzaklar! Sadece bir dokunuş ve sen öldü! Güzel grafikler ve güzel görsel tasarım. Güçlü bir film müziği, dünya kötülüğü ile savaşta güç ve güven vermek! Seni kayıtsız bırakmayacak komplo. Başarı, tüm arkadaşlarına ne kadar havalı olduğunu kim söyleyecek! Büyük savaşa katıl. İnterneti ve tüm dünyayı RCM'nin korkunç şirketinden serbest bırakın!

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8.1, 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo (veya eşdeğeri) Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 9 ile uyumlu 256 MB VRAM ile DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX ile uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
76
TELİF HAKKI İHLALİ