Dimension Drive Full İndir Oyun indir

Boyut sürücüsü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Boyut Sürücüsü - Bu Yoğun Uzay Çekimi ', bir Splitscreen'de iki savaş alanında savaşmanıza zorlanır. Mermilerin dalgalarını atlatmak için anında anında geçiş yapın, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 2awesome Studio

Publisher: 2awesome Studio

sürüm tarihi: 7 Aralık, 2017

tür: Sci-fi, atıcı, eylem

Bu yoğun alan çekimi, bir splitscreen'de iki savaş alanında savaşmanıza zorlanır. Mermi dalgalarını atlatmak, gizli alanlara ulaşmak ya da düşmanlarınızı şaşırtmak için anında geçiş yapın. Yalnız çalın veya düşmanlarınızı bir ekranda ekip verdiğinizde cehennemde bulunmak için yerel bir ortak partnerle 11'e kadar çevirin veya mümkün olduğu kadar çok fazla yağma yapmaya bölün.

Flak av tüfeği gibi çeşitli silahların kilidini açın ve güçlendirin - Plazma Torch gibi Alev Thrower'dan Ateşli ATOM'lara Gönderiler'e Gönderilen Gemileri Patlatan Yıkanmış Bir Canavar. UYGULAMA DRRRTH DRIFT'I GİBİ BAĞLANTISI SONRA SONRA SONRA BAŞARIYOR VE HATTI BEKLENMESİNDE BEKLENMEYEN GÖRÜNTÜLERİ VAR.

Zengin derecede ayrıntılı bir bilim kurgu macerasıyla savaşın ve boyut tahriklerinin sırlarını açın, ardından küresel lider tablolarına normalden, normalden dengeli bir zorluk için değişen dört farklı zorluk modunda tırmanır. Hala çok kolay? Yeni oyun + 'da ayna boyutunun 13 bölgesine adım atın.

Anahtar fetürleri: Space Shoot 'Bir Splitscreen'de iki savaş alanı arasında geçiş eylemi Yalnız oynayın veya yerel kooperatif 13 kat hikaye kampanyası ve yeni oyun + modunda 13 daha fazla Çevrimiçi Liderler ve Dört Zorluk Modu Nihai Mücadeleyi Sunuyor Becerinizi test etmek için sürüklenme ve ters sürücü dahil gelişmiş oyun stratejileri Flak av tüfeği veya darbe topu gibi yeni silahların kilidini açmak ve güçlendirmek için gizli veri küplerini bulun Genişletme sürücülerinin sırlarını zengin bir bilim kurgu macerasında açın İki boşluklu mühendis tarafından oluşturuldu

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: (64 bit) Son 2 veya 3 yılda oyun oynaması için herhangi bir şey Bellek: 2 GB RAM Grafik: Özel Grafik Kartı, Radeon HD 4XXX Serisi, GeForce 4xx Serisi veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses Kartı: Tavsiye Edilen Ek notlar: Klavye destekli. Gamepad şiddetle tavsiye edilir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
48
TELİF HAKKI İHLALİ