Dimension Hunter Full İndir Oyun indir

Boyut Avcısı VR full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Boyut Hunter VR - Boyut Avcısı, kendinizi bu dili yanakta, üstten, retro-arcade deneyimine, benzersiz bir özgür veya raylı seçeneğiyle ... ile yapıştırmanızı sağlar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Pocket Money Games

Publisher: Pocket Money Games

sürüm tarihi: 22 Eyl, 2017

tür: eylem, korku, vr

parazitarias serebrum kanseri veya başlangıçta pazarlandığı gibi dans dans partisi şapkası, dünyamızda 2082 numaralı satan parti aksesuarıydı. Şapkayı, beyaz şarap spritzerlerinden birine duvar çiçeklerinin birine takın ve kimsenin izlemesi gibi dans ederken (ve zaman zaman mesanelerinin kontrolünü kaybeder). 2092'de, bilimsel topluluk, parti şapkaları için binlerce tıbbi kullanımını keşfetmişti ya da şimdi onlar gibi beyin yengeçleri. Bunlar, DEHB'nin küçük çocukların yaşlılardaki erektil disfonksiyonun kürlenmesi için bir çareden değişmektedir. Kimse başlangıçta nereden geldiklerini bilmiyordu ama vay, bize seksi hissettirdiler!

Zamanla Beyin Yengeç arkadaşımız, ailemiz ve go-guyumuzumuz oldu.

Kimse ne olduğunu beklemiyor

Sonraki ... içinde

2096 rapor, beyin yengeçlerinin kullanıcılarının mor başlı arkadaşlarını ortadan kaldırmak için isteksiz olduklarını ortaya çıkarmaya başladı. Sonraki aylarda, yengeçler, ev sahibinin kafataslarına yavaşça yırtılmaya başladı ve bu, ana bilgisayarın DNA'sında bir çeşit dönüşümü tetikledi - onları grotesk canavarlara, canavarlara ve croc kullanıcıları haline getiriyor. Ölümün tatlı salınımı bile, bu arsız sembiyotik kabukluların ev sahiplerinin gitmesine izin vermesi için yeterliydi; ölür ve bir saat içinde geri dönersin, yengeç dünyasına vurmak için en son FAD diyeti hakkında sohbet ettiler - ve diyetten çok yorulduk. Lütfen bize yardım et - bizi öldür, bizi öldür !!!

Anahtar fetürleri: Enfekte ekleyiciyi yok et. Tüm boyutlu kapıları kapatın Başka boyutlarda enfekte olmuş herhangi bir şekilde avlanmak ve imha etmek Her boyutu yok etmeden önce Ulysses'i yok edin!

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya üstü, Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: n / a Ek Notlar: Sadece VR!

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I7 Eşdeğeri veya Daha İyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1080 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: n / a Ek Notlar: Sadece VR!
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
32
TELİF HAKKI İHLALİ