DinoKnights Full İndir Oyun indir

Dinoknights full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dinoknights - Dino-geri kraliçeyi savunmak için eyer! Düello ve döküm büyüleri yanınızda bir dinozor ve elinde kılıcı ile büyülüyor - alemin kaderi senin üzerinde duruyor!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 22 Ağu, 2018

tür: macera, rpg, metin tabanlı

Dino-Back'teki alemi savunmak için eyer!

Mütevazi bir çiftçinin çocuğunu bir zamanlar, Queen Isobel'in Rangers'a kabul edildiniz: Pascalia'nın krallığını Pullu Canavarlar'da devriye gezen cesur şövalyeler. Fakat kendi dino'nuzu aldığınız ve kariyerinize bir şövalye ranger olarak başladığınız gibi, kötü güçlerin kraliçeyi imha etmeyi ve Pascalia'nın kendisini keşfettiğinizi keşfedin.

Dinoknights, K.T. tarafından 177.000 kelimelik interaktif fantastik romandır. Bryski, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği yer. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Düşmanlar ve korkunç düşmanlar sizi çevreler: Ama en çok kimi korkmalısınız? Dread Sihirbazı Sargossa, ölü olmayan ejderhaların bir ordusunu ya da mahkemeye çok daha yakın bir düşman, Kraliçe'nin kendi kız kardeşi, Ermessen'e daha yakın bir düşman mı? Peki ya sihir için burgeoning yeteneğiniz? Köyünüzü kurtarmak ve Sargossa ile savaşmak için güçlerinizi bilecek misiniz? Yanınızda bir dinozor ve elinde kılıçla - Realm'nin kaderi senin üzerinde duruyor!

Anahtar fetürleri: Erkek, dişi veya ikili olmayan; eşcinsel, düz veya as. Allosaurus, Triceratops ve Velociraptor da dahil olmak üzere, sheed'iniz olarak altı farklı dinozordan birini seçin! Bir saray darbesini folyo - ya da katılın, bunun yerine! Eğitim bahçesine DINO'nuzla vurun ya da zamanınızı soylu ve büyücülere kadar dolaştırın. Kraliyet varisi, büyüleyici bir Bard veya güçlü bir büyücü ile aşkı bulun! Sırrınızı keşfedin, büyülü mirası. Kendi ev köyünüzü yıkımdan kurtarmak için savaşın. En fakir köylüleri savun ya da kraliyet turnuvalarında şöhreti kazan.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
62
TELİF HAKKI İHLALİ