Disney Bolt Full İndir Oyun indir

Disney Cıvata full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Disney Cıvatası - Disney'in cıvatasındaki oyuncular, Film içinde yer alan yüksek aksiyon televizyon dizisinden TV yıldızı köpeğinin, cıvatanın ve sahibi, Penny'nin kahramanca kişilerini üstleniyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: avalanche yazılımı

Publisher: Disney Interactive

sürüm tarihi: 18 Kas, 2008

tür: eylem, macera

Disney'in cıvatasındaki oyuncular, Film içinde yer alan yüksek aksiyon televizyon serisinden TV yıldızı köpeğinin, cıvatasının ve sahibi, Penny'nin kahramanca kişilerini ele alıyorlar. Cıvata olarak, oyuncular, lazer vizyonu ve süperbatı da dahil olmak üzere süper güçlerini kullanabilirler, bu da rakipleri mahvetmek için Sonik bir patlama gönderir ve penny olarak, oyuncular, filmde görülen scooter tarafından ilham alan gizli, hack becerilerini ve tekerlek çubuğunu kullanırlar. düşmanları yok.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Pentium 4 3.2 GHz veya AMD Athlon 64 3500+ Bellek: 1 GB RAM Grafik: 128 MB 3D ekran kartı W / Shader Model 3.0 Destek Ses kartı: 16 bit DirectX® 9.0C uyumlu ses kartı Ek notlar: Önerilen çevre birimi: Klavye ve amp; Fare
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
100
TELİF HAKKI İHLALİ