Disney Princess: Enchanted Journey Full İndir Oyun indir

Disney Prenses: Büyülü yolculuk full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Disney Prenses: Büyülü Yolculuk - Disney Prenses'te: Büyülü Yolculuk, Oyuncular Cesaret, Güven ve ... keşfederken klasik filmlere dayanan ortamlara taşınır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: papaya studio

Publisher: disney

sürüm tarihi: 7 Kas, 2007

tür: macera, eylem, Sci-Fi

Yaratıcılığınızı genişletirken ve cesaret, arkadaşlık, güven ve keşif gibi önemli temaları keşfederken popüler Disney prensesleriyle tanışın ve etkileşime girin. Kendi eşsiz kahraman karakterinizi özelleştirin ve dört eğlence dolu seviyelerde heyecan verici bir macera girin. Bu şaşırtıcı prenseslerin büyülü krallıklarında sırayı geri kazanmasına ve kötülüğün güçlerinin üstesinden gelmesine yardım edin.

Sinopsis

Kinderella, Ariel, Snow White ve Jasmine ile arkadaş edinebilir ve etkileşime girebilirsiniz. Oyunda her Disney prenses, keşfedilmeyi bekleyen farklı bir hikaye ve büyülü bir dünyaya sahiptir. Kendi prenses karakterinizi oluştururken, elbiseler, aksesuarlar, saç, cilt tonu, göz rengi ve hatta adını seçebilirsiniz. Macera unsurlarını keşfetmek ve heyecanlandırmak için güzel seviyelerde, bu sizin içindeki prenseyi memnun ettiğiniz bir oyundur.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Pentium 4 veya AMD Athlon XP 1.4GHz İşlemci Bellek: 256 MB RAM Grafikler: 128MB DirectX 9 uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1844 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9 uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
107
TELİF HAKKI İHLALİ