Distant Nightmare – Virtual reality Full İndir Oyun indir

Uzak kabus - Sanal gerçeklik full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uzak Kabus - Sanal Gerçeklik - Uzak Kabus, VR sayesinde sizi karanlık ve gizemli bir dünyaya batırır. Oyun sizi ayakkabılara ve bir çocuğun bisikletine sokar ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: vizyon alanı

Publisher: vizyon alanı

sürüm tarihi: 30 Haz, 2017

tür: casual, vr

Uzak kabus, VR sayesinde sizi karanlık ve gizemli bir dünyaya batırır. Oyun sizi ayakkabılara ve bir çocuğun bir çocuğun bisikletine sokuyor.

Amacınız, gece hayatta kalmak ve ertesi gün uyanmak için zihninizin keşfedilmemiş ortamları arasında geçiş yapmaktır.

Bu VR Dünyası'ndan geçerken, yeni ortamlar, yeni yaratıklar ve zorluklar, ayrıca zor kabuslar ve bisiklete binme şeytanlarına layık olan çeşitli bisikletlerin kilidini açacaksınız. Ve kendinizi daha da çok zorlamak ve pija ve döngü yaparken odağınızı test etmek istiyorsanız, toplama zamanı hayatta kalmanın tek yolu olduğu zaman deneme modunu deneyin. Bu, kabusun hayatta kalması bir seçenek bile ...

Peki ne kadar uzaklaşacaksın ve hangi bisikletleri (belki sadece bisiklet yok ...), sizi kasvetli rüyanızla rehberlik etmek için açacaksınız. Kum adamı beklerken bir köşede saklanacak ve ağlayacak mısın, yoksa bisikletinizi girip cehennemden çıkacaksınız. Seçim senindir.

Koyu mavi gökyüzünde, saklıyorsun

ve genellikle perdelerimden peep

için gözünüzü asla kapatmayın,

'güneş gökyüzündedir ...

yorumlar

"Pahalı değil ve sağlam, ürpertici bir atmosfere sahiptir. Bu türden hoşlanıyorsanız bir bakmaya değer! "

uploadvr

"Uzak kabus, hiç oynayacağınız en korkunç oyun olmayabilir, ancak para için değer için indirmeye değer. Hızlı hareket eden ve zorlu oyunlarla, ama aynı zamanda ölümcül basit ve bir puanla, kimin en yüksek puanı aldığını görmek için arkadaşlarınızla bir meydan okuma modunu da yapabilirsiniz. Bu oyun, eğer bu oyunu sevdiyseniz, bu oyunu severseniz, bunu seveceksiniz. "

vr dükkanı

"Uzak kabusunda, bir gece terörünün ortasında olan bir çocuğun aklına koyulur. Yani bisikletine binip çıkışını yapmaya çalış. Ya da en azından bu çocuk uyanana kadar hayatta kalacak kadar uzun süre dayanır. Böylece bu karanlık dünyada, bir mezarlık ve kanalizasyon da dahil olmak üzere çeşitli ortamları keşfetmek zorunda kalacaksınız, çeşitli engeller ve kabuslar şeytanlar yolunuzu engellemeye çalışır. Uzak kabus, oyunda seyahat ettiğiniz mesafeye dayanan bir puanlama sistemi kullanır. Bu yüzden, barikatları ve canavarların üstesinden ne kadar iyi olursanız, puanınız o kadar yüksek olur. "

Minimum: OS: Windows 7 SP1 veya daha yeni İşlemci: Intel Core i5 4590 veya AMD FX 8350 veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 970 / AMD RADEON R9 290 eşdeğeri veya daha büyük Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Bu oyun bir HTC Vive veya Oculus Rift CV1 gerektirir.

Önerilen: OS: Windows 7 SP1 veya daha yeni İşlemci: Intel Core i7 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 980 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Bu oyun bir HTC Vive veya Oculus Rift CV1 gerektirir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
78
TELİF HAKKI İHLALİ