Distortions Full İndir Oyun indir

bozulmalar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bozunumlar - Müziğin güçlerini, benzersiz bir güzellik dünyası içindeki hikaye odaklı bir yolculuğa olan çarpıtmalarda uzun süre unutulmuş hatıraları taşımak için kullanın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Devler arasında

Publisher: devler arasında

sürüm tarihi: 2 Mar, 2018

tür: macera, rpg, eylem, açık dünya

Bozuklar, bilinmeyen, hayali bir dünya aracılığıyla hikaye odaklı bir müzikal yolculuktur. Dergi bilmeceleri tarafından yönlendirilen gerçeküstü bir macera girin - ve kimliğinizi ortaya çıkarmak için geçmiş hatıraların parçalarını bir araya getirin. Bir keman kullanarak, ortamları değiştirmek için benzersiz şarkılar oynayın ve yol boyunca garip yaratıklarla arkadaş edin.

* Gerçek zamanlı olarak müzik gücünü, doğal güzellik ve gerçeküstü ortamlarla dolu çarpıcı bir açık dünyada kullanın.

* Bir sebat, gizem ve hafızanın zorlayıcı bir hikayesini yaşayın.

* 15 saatten fazla oyun

* Korkunç yaratıkları evcilleştirmek veya kontrol etmek için 5 benzersiz yetenek kullanmayı öğrenin.

* Birden fazla oyun stilinin tadını çıkarın - yan kaydırma ve açık dünya keşiflerinden, hikayenin ritminde değişen yenilikçi modüler oyuna kadar.

* Kemanınızı oynatmak için 3 farklı yol öğrenin.

Bir Sound & Amp'un baş döndürücü bir dünyası; Öfke

Bir kız, geçmişinin fiziksel bir varlığına sahip olduğu ve çarpıtılmış anıların yankılarından yapıldığı bilinmeyen ve hayali bir yerde uyanır.

Bozulmalar dünyası, dağlar, mağaralar ve nehirlerle dolu eşsiz bir güzelliğin yeridir. Eski arkadaşların hala merak ettiği bir yer ve yakın bir çöküşün karşısında durmuş gibi göründüğü bir yer.

Garip maskeli bir adamın yardımıyla hatırlayarak kimliğini kurtarırken, hayatıyla devam etmek için ne bırakacağınıza karar vermesi gerekir.

Kız sonra bu gerçeküstü ve bilinmeyen yeri keşfetmeye karar verir - yakında bir Keman'a giden birkaç ek açıklamaya sahip bir dergi bulmak. Müziğiyle, kız dünyayı şekillendiriyor - olağanüstü efektler ve değişiklikler yaratıyor. Her yeni müzik parçası ile yeni bir araç ortaya çıkar.

, derginin bilmecelerini çözerken bu şaşırtıcı dünyayı yaşayan gizemli yaratıklarla yüzleşmelidir. Dergi, onu yolunu göstermesi ve keman yolunu açacak şekilde, kızın geçmişine bir yolculuğa çıkıyor - geleceğe kapıyı açan hatıraları bulup bu yerde var olan enigma'sini keşfetti.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core i3 Bellek: 1 GB RAM Grafikler: NVIDIA - GEFORCE GTX - 650 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 11 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: i7-7700HQ 2.8GHz Bellek: 3 GB RAM Grafik: NVIDIA - GEFORCE GTX - 1060 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 11 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
46
TELİF HAKKI İHLALİ