Divine Ascent Full İndir Oyun indir

ilahi çıkış full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İlahi Ascent, basit ama özgün ve bağımlılık yapan kurallara sahip strateji-puzzle oyunudur. Eski uygarlıklar gökyüzüne ilk ulaşan kişi olmak için yarışıyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: reality'yi emer

Publisher: Uçan İnteraktif

Çıkış tarihi: 11 Nis, 2017

tür: casual, strateji, bulmaca

Yaşlar önce, tanrılar dünyanın her yerindeki birkaç uygarlığa geçti. Ama o zamandan beri sessiz kaldılar. Şimdi aramalarımızı duymaları gerekiyor.

Divine Ascent, tek ve yerel-çok oyunculu bir strateji-puzzle oyunudur. Amaç, kuleleri inşa eden ilk kişi olmak ve tapınakları yerleştirmek için üstlerine ulaşmaktır.

Antik çağların en büyük medeniyetlerinden biri, tanrılar tarafından göklere götürülen biri birbirlerine karşı yarışır. Bu amaçla, tek amacı, gökyüzünde mümkün olduğunca yüksek anıtlar dikmek olan inşaatçılar seçtiler.

Temel özellikler:

Oyun Mekaniği:

Oyun sırayla, bir masa oyun tarzında. Amaç, üç tapınak yerleştiren ilk kişi olmaktır. Beş adet yüksek bir kulede bir piyon yerleştirdiğinizde bir tapınak görünür.

Oyuncu, taban zeminde bulunan herhangi bir kareye piyonunu yerleştirerek başlar. Böyle bir kare yoksa, en düşük ücretsiz zemine yerleştirmesi gerekir. Bir tapınak göründükten sonra tekrar koymalısınız.

Anahtar fetürleri: Arena (yerel-çok oyunculu) ve bulmacalar (tek oyuncu) modları Arena, iki ila altı oyuncu için 24 çok oyunculu bir dizidir (insanlar veya A.I.) Tek oyuncu modu, artan zorluk ile 30 bulmaca, artı 5 rakiplere karşı bir arena seviyesi olan son aşamayı içerir. Özel Hareketler Çini tabanlı izometrik 3D grafikler Her medeniyetin kendi teması ve atmosferik arka planı ses tasarımı vardır. Piyon, aynı katta, bir kat daha yüksek veya bir kat daha düşük olup olmadığı, panelin bitişik bir serbest karesine ortogonal olarak hareket ettirilebilir. Tahtanın serbest karesine eklemek için ekranın köşesindeki parçayı kullanabilirsiniz. Kareler birbirlerine bitişik ve ortogonal olarak bitişik ise ve alt parçanın piyonumuz tarafından tırmanılabileceği merdivenleri oluşturursa, doğrudan üstlerine tırmanabiliriz.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.8 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 512 MB RAM Depolama: 101 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
42
TELİF HAKKI İHLALİ