Divinity: Original Sin Enhanced Edition Full İndir Oyun indir

Oyun / 27 Ekim 2015

İlahiyat: Orijinal Günah - Geliştirilmiş Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İlahiyat: Orijinal Günah - Geliştirilmiş Baskı - Partinizi toplayın ve 2014 yılının Gamespot'un PC oyununun tekme eşek yeni sürümüne hazırlanın. Saatlerce yeni içerik, yeni ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Larian Studios

Publisher: Larian Studios

sürüm tarihi: 27 Eki, 2015

tür: rpg, dönüş tabanlı, macera, strateji, açık dünya

Partinizi toplayın ve büyük rpg oyunlarının köklerine geri dönün. Kararlarınızı yoldaşlarıyla tartışın; dönüş temelli savaşta düşmanlarla mücadele; Açık bir dünyayı keşfedin ve her şeyle ve gördüğünüz herkesle etkileşime geçin.

Genç bir kaynak avcısının rolünü üstleniyorsunuz: İşiniz, Magics'in zorlarını kullananların dünyasını kurtarmaktır. Rutin bir cinayet soruşturması neler yapılması gerektiğine başlamak için, kendinizi zamanın dokusunu yok etmek için tehdit eden bir arsanın ortasında bulursunuz.

Tam bir revamp: binlerce geliştirme, tam seslendirme, yeni oyun modları, tam denetleyici desteği, split-screen co-op, yeni ve revize edilmiş hikaye içeriği, yepyeni bir son, yeni silah stilleri, yeni beceriler, Yeni bulmacalar, yeni düşmanlar, daha iyi yağmuru, daha iyi balanslar ve çok daha fazlası!

Ekstra tekrar için yeni oyun modları. Hikaye odaklı RPG hayranları için Explorer modu. Sadece doğru isteyenler için klasik mod. Tam el yapımı karşılaşmalar, farklı tuzaklar ve yeni ve daha akıllı düşman tipleri içeren hardcore oyuncular için taktikçi modu. Ve onur modu, aranızdaki taktiksel dahiler için!

kalem ve kağıt benzeri özgürlük. Birçok farklı ortamı keşfedin, her türlü fantastik yaratıklarla savaşın ve arzu edilen öğelerin tonlarını keşfedin. Oyunların size ne kadar özgürlüğün verdiği konusunda şaşıracaksınız.

Çevreyi manipüle edin ve beceri ve amp kullanın; Birçok düşmanınızın üstesinden gelmek için kombinasyonları büyütme. Su oluşturmak için buz ısıtın. Bir buhar bulutu oluşturmak için suyu kaynatın. Statik bir bulut oluşturmak için buhar bulutunu elektriklendirin ve düşmanlarınızı sersemletin!

CO-OP Multiplayer'da, çevrimiçi veya dinamik bölünme ekranında bir arkadaşınızla oynayın.

İlahiyat evreninin ilk günlerinde belirlenen derin ve epik bir hikayeyi çözün. Partinizle birlikte yapmanız gereken birçok kararın nasıl başa çıkılacağı parti üyelerinizle tartışın.

Sınıfsız oluşturma, seçiminizin karakterini tasarlamanızı sağlar. Sonsuz öğe etkileşimi ve kombinasyonları yeni özgürlük seviyelerine keşif ve deneme yapar.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 64 bit veya Windows 8.1 64 bit veya Windows 10 64-bit İşlemci: Intel Core2 Duo E6600 veya eşdeğeri Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: DirectX 11 uyumlu GPU DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10000 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 SP1 64 bit veya Windows 8.1 64 bit veya Windows 10 64-bit İşlemci: Intel I5 2400 veya daha yüksek Bellek: 4096 MB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 550 veya ATI ™ RADEON ™ HD 6XXX veya daha yüksek DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10000 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
25
TELİF HAKKI İHLALİ