Doctor Who Infinity Full İndir (ALL DLC) Oyun indir

Infinity full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Infinity Doctor, ödüllü doktorun arkasındaki ekipler tarafından size getirdi: Legacy oyunu. Bu, orijinal doktorun hikayelerini anlatmak için yenilikçi bir yeni platformdur ... ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tiny Rebel Games, Tohum stüdyosu

Publisher: Tiny Rebel Games

sürüm tarihi: 7 Ağu, 2018

tür: gündelik, strateji

Doktor Dergi Dersi "Bunlar, bir video oyunda şimdiye kadar söyleyen en iyi doktorlar" diyor.

Infinity, Doktorun hikayelerini deneyimlemek için yeni bir platformdur, 2018 yılının sonuna kadar 6 yeni masallarla. Her hikaye, hem modern hem de klasik doktorlar, yoldaşlar da dahil olmak üzere şovun 55 yıllık tarihinden farklı bir doktora sahiptir. , canavarlar ve tamamen yeni karakterler keşfedilecek!

Her hikaye, Actors Analy Valley, Stafford Bawler'ın ödüllü Ses Direktörü tarafından gözeten şaşırtıcı bir ses deneyiminin bir parçası olarak, aktörlerle hayata geçirilir. Her hikaye, hikayenin anlatı ritmlerini yansıtmak için tasarlanmış bir çizgi roman tarzı kesme sahnelerinin bir kombinasyonu ile görsel olarak hayata geçirilir.

Oyun Oyna, artan karmaşıklıkla seviyeden seviyeye değişirken, tanınabilir ayrılabilir karo tamircisi, tüm deneyim seviyelerinin oyuncularına erişilememizi sağlar. Sonsuzlukta, Daleks, Missy, Jo Grant ve Doktor gibi karakterler kelimenin tam anlamıyla robotlar, bombalar, güvenlik duvarı ve zaman vorteksleri gibi rakipler gibi. Daha önce böyle bir şey oynamadın. Oyun tasarımı, doktorda kullanılan ödüllü bulmaca makinistinde bir yeniliktir: Legacy - Bunları ilk kez orijinal doktordan oynama şansınız olduğu için, baştan sona hikayelerden geçen orijinal doktordan oynama şansınız olduğunu düşünün.

Bu oyun, olgunlaştıran, olgun, dramatik temalarla rahat olan yetişkin doktora yöneliktir. / p>

Infinity kimin hikayeleri olan orijinal doktora söylemek için bir platformdur. Satın alma, ilk iki (veya paket satın alırsanız üç) hikayeleri açar. DLC alımları olarak ek hikayeler açılır. Bu oyunda bulduğunuz tek uygulama içi satın alma türü budur. Ek hikayeler bağımsız, isteğe bağlı ve herhangi bir sırayla açılabilir.

Hikaye: Dalek zamanın istilası

Mike Collins (TV dizisi için stoyboarder) tarafından çizilen George Mann tarafından yazılmış ve Kris Carter tarafından renkli. Voice Overs, Michelle Gomez ("Missy"), Ingrid Oliver ("Ossy") ve Bella Ramsey (thrones oyunundan) ile kaydedildi. Ses Şuleri Scott Handcock (Michelle Gomez, Bella Ramsey) ve Navid Khonsari (Michelle Gomez) tarafından yönlendirildi.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10 İşlemci: Çekirdek I3 2GHz ve üstü Bellek: 8 GB RAM Grafik: GeForce GTS250 / Radeon HD5750 Depolama: 15 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
66
TELİF HAKKI İHLALİ