DOJAGI: The Korean Pottery Full İndir Oyun indir

dojası: Kore çömleksiz full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. DOJAGI: Kore Çömlekçiliği - ve Amp; "DOJAGI & AMP; Kore'de çanak çömlek anlamına gelir. Dojagi tarafından yönetilen sanal gerçeklikte iki elinizle birlikte çömlekçilik oluşturabilirsiniz.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Utplus Interactive, Inc.

Publisher: Utplus Interactive, Inc.

sürüm tarihi: 10 Aralık, 2018

Tür: Simülasyon, VR

Korece'deki "Dojagi", "seramik" anlamına gelir. Her iki elinizle birlikte, "Dojagi" liderliğindeki sanal gerçekliğinizle birlikte çömlekçilik oluşturabilirsiniz.

"Dojagi" tamamen yeni bir simülasyon oyunudur. Kendi tasarımınızın çömlekçiliğini yanı sıra eşyalara dokunabilirsiniz, atabilir ve kırabilirsiniz. Mücadele etmesi gereken hiçbir canavar yok, kendinizi donatmak için silah yok, ancak gerçekçi dolaylı bir deneyim için seramik sanatında kullanılan çeşitli araçları kullanabilirsiniz.

Hayal gücünüzü kullanın!

Gerçek hayattaki gibi her iki elinizle birlikte çömlek üretebilirsiniz. Gerçek boyutlu elektrikli çömlek tekerleğini açın, kilini tekerleğe yerleştirin ve bir seramik yapın. Çalışırken su uygulamayı unutma. Çanak çömliliğinizin yüzeyini kesmek için kesme aracını kullanın veya bunun boyutunu bir Vernier kumpasla da ölçebilirsiniz. Çömlekçiye bir fırçayla resimleri boyayabilir veya bir graver kullanarak yüzeyinde harika desenler yapabilirsiniz.

Anahtar fetürleri: Eklentilerle gerçek zamanlı olarak 3D'de Dogaji'nin keyfini çıkarmanızı sağlayan web sitesinden paylaşabilirsiniz. Dojagi'yi 3D dosya biçiminde dışa aktarabilirsiniz. STL, OBJ dosyaları ve doku dosyaları oluşturulur ve bu dosyalarla ek kreasyonlar yapabilirsiniz. İnternet yayıncılığı için ayrı bir kamera sağlanacaktır. Bu, izleyicinin izlemesi için daha iyi bir açı sağlar ve yayın ekranında kolay görüntüleme için ek altyazıları desteklemektedir. (Bununla birlikte, bu işlevi kullanmak için önerilen spekülasyonlardan daha yüksek performanslı sistemler gereklidir.)

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Microsoft Windows 8.1 veya üstü İşlemci: Intel I5-4590 / AMD FX8350 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 970 / AMD RADEON R9 290 veya daha iyi DirectX: Sürüm 10 Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Microsoft Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590 / AMD FX8350 Bellek: 16 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1060 / AMD RADEON RX 480 veya daha iyi DirectX: Sürüm 12 Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
89
TELİF HAKKI İHLALİ