Dominions 5 Warriors of the Faith Full İndir (v5.51b) Oyun indir

egemenlikler 5 - İnancının Warriors full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dominajlar 5 - İnancın Savaşçıları - Dominajlarda 5 Bir millet ve tanrısallığa yol açan güçlü bir varlığın kontrolünü ele geçirirsiniz. Pretender tanrılarının türü ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: illwinter oyun tasarımı

Yayıncı: illwinter game design

sürüm tarihi: 27 Kas, 2017

tür: strateji, dönüş tabanlı

Sen bir tanrısın! Sadık bir milletin usta ve cetvelisiniz. Emrinizde düşünülemez güçleriniz var. Bu dünyayı seninki olarak iddia ettin. Ama yolunda duran diğerleri var. Bu gösterileri yenmelisin ve yok etmelisin. Ancak o zaman tanrılara yükselebilir ve yeni Pantokrator olun.

egemenliklerde, bir millet ve tanrısallığa asıllara yönelik güçlü bir varlığın kontrolünü ele geçirirsiniz. Pretender tanrılarının türü, sihirli olarak güçlü kemer büyümesinden büyük titalara veya büyük anıtlara kadar değişebilir. Pretender Tanrılar, ne tür bir tanrıya seçtiğinize ve hangi milletin oynadığını gösteren farklı güçlü yönlere sahiptir.

Oyuna başladığınızda, ne tür bir tanrıyı ve egemenliğinizin topraklarınızı, takipçilerinizi ve kutsal askerlerinizi nasıl etkilediğine karar verirsiniz. İlahi olabilir ve takipçilerinizin inancınızın bir ifadesidir. Eğer egemenliğiniz ölürse, öyleyse. Dominion'unuz da kutsal savaşçılarınıza ilham verir ve hakimiyetinizden türetilmiş güçler verir.

Kazanmak ve gerçek bir tanrı olmak için düşmanlarınızı üç farklı şekilde yenmek zorundasınız: topraklarını fethetmek, egemenliklerini söndürmek veya yükseliş tahtını talep etmek için.

Hakimiyetler için YENİ 5, bir tanrının korusun etkilerinin, kalkınan tanrılar için yeni bir seçim grubunu vererek ayrıntılı olarak özelleştirilebilmesidir. Savaşlar ayrıca önemli bir değişiklik aldı ve şimdi tüm katılımcı birimler için eşzamanlı harekete sahiptir. Ateş topları ve oklar, herkes aynı anda uçacak, çünkü herkes hareket ediyor ve büyük savaşlar izlerken öncekinden daha hızlı olacak.

Hakimlikler, tarihi milletlerden, kültürlerden ve mitlerden ilham alan bir fantezi dünyasında yer almaktadır. Bu oyunda geleneksel fantezi elfleri ile karşılaşmayacaksınız. Bunun yerine eski İskandinav efsanesinden vanir milletine yol açabilirsiniz. Aztek, Romalılar, İsrailliler, Yunanlılar, Kievli Rus ve Lovecraftian Korkuları, oyunun ilham verici kaynaklarından sadece birkaçıdır.

Minimum: OS: Windows XP veya daha sonra İşlemci: 1 GHz Bellek: 2 GB RAM Depolama: 750 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
34
TELİF HAKKI İHLALİ