Don’t Bite Me Bro! Full İndir Oyun indir

Beni ısırmayın kardeşim! + Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Beni ısırmayın kardeşim! 1-4 oyunculu bir kanepe Co-Op Açık-Dünya Zombi Apocalypse oyunudur. Dünyayı keşfedin, her biri dünyadaki kurtulanları bul ve kurtarır ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: muifwego

Publisher: muifwego

sürüm tarihi: 16 Tem, 2018

tür: eylem, strateji, simülasyon, macera, rpg, hayatta kalma

Beni ısırmayın kardeşim! 1-4 oyunculu bir kanepe Co-Op Açık-Dünya Zombi Apocalypse oyunudur. Dünyayı keşfedin, her biri benzersiz özelliklere ve yeteneklere sahip oynanabilir karakterler haline gelen dünyadaki kurtulanları bul ve kurtar. İnşa ettikçe, yükselttikçe ve evinizi sürekli zombilerin dalgalarından koruduğunuzda rastgele oluşturulan zindanları girin.

Beni ısırmayın kardeşim! + Bearman Land DLC genişleme paketi, tüm yeni kurtulanlar, yeni bir zindan ve Bearman Land Tema Parkı'na sahip, keşif için hazır!

Özellikler

'İnsanın en iyi arkadaşı' ölümsüz için geçerli değildir. Kendi köpek arkadaşını kurtar.

Anahtar fetürleri: Beni ısırmayın kardeşim, oynadığımız oyunlardan ilham alan tek oyunculu ve yerel çok oyunculu oyun saatlerinde saatlerce oynayın. Kendi başınıza ya da en iyi zombi öldürücü tomurcuklarınızdan üçüne kadar sonsuz eğlencenin tadını çıkarın. Beni ısırmayın kardeşin aydınlık ve eğlenceli 3D estetik, zombi istila eden bir oyuncak sandığı içinde oynama hissi verir. Kaynakları toplarken, güvenli bölgenizi oluşturun ve hem savunma hem de saldırgan yükseltmeleri ile güçlendirirken insanlığı sıfırdan başlatın. Bazınızı ve sakinlerini, ölümsüzün sonsuz dalgalarından koruyun. Yıkık bir kasabayı, ıssız ormanları, bir murky bataklığı, bir taşkınlık ve daha unutulmaz biyomları keşfedin. Kıyametten sonlandırma arayışınızda tehditkar patronları olan korkunç rastgele oluşturulan zindanları fethetmek. Ek kaynaklar, silahlar ve güçlendirmeler elde etmek için gizemli seyahat tüccarıyla takas.

Minimum: OS: Windows Vista SP1 + İşlemci: SSE2 Talimat Seti Desteği. Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Shader Model 4.0 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 512 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
68
TELİF HAKKI İHLALİ