Don’t Starve Full İndir (v379591) Oyun indir

Oyun / 02 December 2015

Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda açmayın. Açlıktan, bilim ve sihirle dolu ödünsüz bir vahşi doğa sağkalım oyunudur. Garip yaratıklar, tehlikeler ve sürprizlerle dolu garip ve keşfedilmemiş bir dünya girin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Klei Entertainment

Yayıncı: Klei Entertainment

Çıkış tarihi:

tür: sağkalım, macera, açık dünya, simülasyon, korku, eylem

Açlıkta değil, bilim ve sihirle dolu ödünsüz bir vahşi hayatta kalma oyunudur.

Bir şeytan tarafından hapsolmuş ve gizemli bir vahşi doğada dünyaya taşınan intrepid bir beyefendi bilim adamı olan Wilson olarak oynarsınız. Wilson, eve kaçmayı ve yolunu bulmayı umuyorsa, çevresini ve sakinlerini sömürmeyi öğrenmelidir.

Garip yaratıklar, tehlikeler ve sürprizlerle dolu garip ve keşfedilmemiş bir dünya girin. Hayatta kalma tarzınıza uyan eşyaları ve yapılara kaynakları toplayın. Bu garip toprağın gizemlerini çözerken yolunuzu oynayın.

Temel özellikler:

ödün vermeyen hayatta kalma ve amp; Dünya Keşifleri:

talimat yok. Yardım yok. El tutma yok. Hiçbir şey ve zanaat, avlanma, araştırma, çiftlik ve hayatta kalmak için mücadele ile başlayın.

Koyu ve tuhaf görseller:

2D karakterler ve benzersiz bir 3D dünyaya inen garip yaratıklar.

rastgele oluşturulan yeni dünyalar:

Yeni bir harita mı istiyorsunuz? Sorun değil! Herhangi bir zamanda, sizi nefret eden ve ölmenizi isteyen yeni bir yaşam ve solunum dünyası oluşturabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 İşlemci: 1.7+ GHz veya daha iyi Hafıza: RAM GB RAM'in 1+ Gigs Grafikler: Radeon HD5450 veya daha iyisi; 256 MB veya daha yüksek DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 500 MB HD Boşluk Ses:% 100 DirectX9.0C uyumlu ses kartı ve sürücüler
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
20
TELİF HAKKI İHLALİ