Don’t Starve: Hamlet Full İndir (v429404) Oyun indir

Açlıktan ölme: Hamlet full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Aç değil: Hamlet - Kayıp Dünyanın Maceralarına Delve Açlıktan Delve: Hamlet! Şimdi erken erişimde! Yeni oynanabilir karakterler, biyomlar, yaratıklar ve mevsimsel ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Klei Entertainment

Publisher:

sürüm tarihi: 8 Kas, 2018

tür: macera, survival, simülasyon, açık dünya

Açlıkta açlıktan: Hamlet, Wilson, ön ödemeli tropikal ormanda yuvalanmış bir aristokrat pigmen kasabası keşfeder.

Bir yabancı olarak topluma yeniden ayarlayabilir misiniz? Kayıp kalıntıları kurtaran şöhret ve zenginlik kazanabilir misiniz? Aporalypse'yi mi yoksun?

Temel özellikler

ŞEHİR YAŞAMI İÇİN REACQUAINT: Dükkanları ziyaret edin ve domuz toplumu ile ticaret yapın. Kendi evinizi satın alın ve yenileyin.

Antik kalıntılara girin: Tuzaklarla dolu eski bir domuz uygarlığının kayıp dünyasını keşfedin ve elinizi hazineye avlanıyor.

Yeni toprakları keşfedin: Yeni vahşi yaşamın ve mevsimlerin sırlarını keşfedin.

Yeni öğelerle zanaat ve deneyin: Yeni problemleri çözmek için yeni malzemeler ve tarifler bulun.

Erken Erişim

Açlıktan ölme: Hamlet tam olarak yapılmaz. Aralık ayında erken erişim asansörlerinden önce bitirmek istediğimiz bazı eşyalarımız var ve dengelemiyoruz. Ancak dünyada hala keşfedilecek çok şey var ve eğer bitmemiş bir alana sokmaktan korkmayan ya da bitmemiş bir özellik kullanan bir insansanız, forumlarımızdaki Hamlet hakkında bir geri bildirim duymayı da severiz. .

https://forumums.kleientertainment.com/forums/forum/195-dont-starve-hamlet -arly-.contess/

Minimum: OS: Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 İşlemci: 1.7+ GHz veya daha iyi Hafıza: RAM GB RAM'in 1+ Gigs Grafikler: Radeon HD5450 veya daha iyisi; 256 MB veya daha yüksek DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 500 MB HD Boşluk Ses:% 100 DirectX9.0C uyumlu ses kartı ve sürücüler
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
109
TELİF HAKKI İHLALİ