Doom 3: BFG Edition Full İndir Oyun indir

DOOM 3: BFG Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. DOOM 3: BFG Edition - İlk Kişi Shooter'ı tanımlayan oyunların nihai koleksiyonu, BFG sürümü tüm Doom serisini ve Remastered Doom 3'ün bir versiyonunu içerir!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ID yazılımı

Yayıncı: Bethesda Softworks

sürüm tarihi: 16 Ekim, 2012

tür: dehşet, eylem, atıcı, bilim kurgu, hayatta kalma

DOOM 3 BFG Edition, Doom, Doom II, Doom 3 ve Doom 3 dahil ilk kişi atıcısını tanımlayan en üst düzey oyun koleksiyonudur: kötülüklerin dirilişi ve kaybolan misyon.

Temel özellikler:

Bir klasik remastered:

ID yazılımı tarafından geliştirilen, Franchise Legacy'den sorumlu olan orijinal ekibi, Doom 3 BFG Edition, buhar başarılarına, geliştirilmiş işlenmeyi ve aydınlatmalara ve oyun boyunca daha yumuşak bir ilerlemeye izin veren yeni bir kontrol noktası tasarruf sistemine sahiptir. ID, Doom Tek ve Çok Oyunculu Deneyimine Daha Fazla Yoğunluk Vermek için Kontrolleri İnce Ayarladı ve Tüm DOOM 3 oyunları şimdi, oyuncuların karanlık köşeleri aydınlatmasına ve aynı anda düşmanları aydınlatmalarını sağlayan yeni zırh monteli el fenerini içeriyor.

çarpıcı 3D görseller:

DOOM 3, kötülüğün dirilişi ve tamamen yeni 'kayıp misyon', stereoskopik 3D (desteklenen donanım üzerinde) optimize edilmiş, bu korkunç korku başyapıtının şeytani dünyasının şeytani dünyasında oynatıcıyı daha da batırıyor.

Kayıp Görev:

DOOM 3 BFG Sürümü, Doom 3 Deneyiminde, 'Kayıp Görevinde', Sekiz Kalp-Pounding Tek Oyuncu Seviyesi'ne sahip olan 'Kayıp Misyon' ve koltuklarının kenarında bir kez daha oyunculara sahip olacak tamamen yeni bir hikaye içerir. .

Nihai koleksiyon:

Özel bir bonus olarak, Doom 3 BFG Edition, Orijinal Doom ve Doom II oyunlarını da içerecek, ID yazılımı tarafından geliştirilen devrim niteliğindeki oyunların kesin koleksiyonunu yapan, birinci şahıs nişancı türüne öncülük eden Studio.

Minimum: OS: Windows Vista / Windows 7 İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 3 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce 9800 GT / ATI Radeon HD 5750, 512 MB Video Ram Sabit Disk: 11 GB Ses: Windows uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows Vista-64 / Windows 7-64 İşlemci: 2.4 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 3 GB Sistem Ram Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 260 / ATI RADEON HD 5850, 768 MB Video RAM Sabit Disk: 11 GB Ses: Windows uyumlu ses kartı Ek: 3D Monitör + uyumlu gözlük
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ