DOOM Eternal İndir

Oyun / 20 March 2020

DOOM Eternal Full İndir

Oyun: DOOM Eternal

Çıkış Tarihi: 19 Mart 2020

Platform: Bilgisayar – PC

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10

Lisans:

Tür:

Dil: İngilizce

Sürüm: Full Sürüm

Ek Paket: Doom Eternal Deluxe Edition

Geliştirici: id Software

Yayımcı: Bethesda Softworks

Crack Türü: Gömülü

Kurulum Türü: Otomatik

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 25.3 GB

İndirme Seçenekleri:

DOOM Eternal İnceleme

Merakla beklenen DOOM Eternal nihayet çıktı. Id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından yayınlanan bu oyun fazlasıyla tatmin edici. Bu oyunda aksiyon hiç hız kesmiyor. Korku öğeleriyle birlikte çok güzel bir ortam yaratılmıştır. Doom oyununun tarihi 1990'ların sonları ve 2000'li yılların başına gitmektedir. Müthiş bir oynanışa ve akıcılığa sahiptir Doom Eternal. 2016 yılında çıkan Doom oyunu da olumlu eleştiriler almıştı fakat oynanabilirlik konusunda Doom Eternal kadar iyi değildi. Oyuna başladığınız zaman güzel bölüm tasarımları ve grafikleri sizi içine her dakika daha da çekmektedir. Oyunun konusuna gelince.

Cehennemden serbest kalan ordular dünyada dehşet saçıyor. Azılı iblise karşı koyabilecek tek güç sensin. Tek kişilik macera oyununda alev saçan silahlarla düşmanları geri püskürt. Ganimetleri topla zırhını güçlendir. Düşmanın testeresini ve silahlarını ele geçirip iblisi kendi silahıyla vur. Ayrıca bu yeni oyunla birlikte hız kesmeden ilerlemeniz için yeni oynanış dinamikleriyle yeni silahlar getirilmiştir. Doom Eternal ile birlikte oyuna getirilen yeni bir özellik ise artık silahlarımızı daha özel ve daha güçlü hale getirebilmemizdir.

DOOM Eternal Sistem Gereksinimleri

Gereksinim Seviyesi: Minimum / Düşük

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10

İşletim Sistemi Mimarisi: Sadece 64 Bit

İşlemci: Intel Core i5 @ 3.3 GHz veya AMD Ryzen 3 @ 3.1 GHz

Bellek: 8 GB+

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti (4GB), GTX 1060 (3GB), GTX 1650 (4GB) yada AMD Radeon R9 280(3GB), AMD Radeon R9 290 (4GB), RX 470 (4GB)

Disk Alanı: 50 GB+

       

DOOM Eternal Torrent

Google Drive

Mediafire

Letsupload

Zippyshare

 
Bonus oyunu oynayabilirsiniz:

28
TELİF HAKKI İHLALİ