Double Full İndir Oyun indir

Çift full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Double, rüyaları geçirerek zihinsel bir bozukluğu olan bir mücadeleyi anlatan bir eylem arayışı oyunudur. Yolunuzu seçin ve bu mistik hikayenin nasıl bittiğini öğrenin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: tomatofantasygames

Yayıncı: tomatofantasygames, grabthegames

sürüm tarihi: 15 Mar, 2019

tür: macera, eylem, görsel roman

double, rüyaları geçirerek zihinsel bir bozukluğu olan bir mücadeleyi anlatan bir eylem arayışı oyunudur. Yolunuzu seçin ve bu mistik hikayenin nasıl bittiğini öğrenin.

Carlos, zihinsel bir sığınakta kalır ve savaş sonrası sendromunun üstesinden gelmeye çalışır. Her gün bir karar vermelidir: tedavisine devam edin veya yanılsamalara teslim olun.

Temel özellikler:

Destek ve hata raporları için, bize adresinden e-posta gönderin.

Anahtar fetürleri: Sert ve belirsiz durumlarda karar vermeyi zorlayan doğrusal olmayan hikaye. Hayaller ve gerçeklik arasındaki bağlantı. Zaman geçtikçe, hayallerin gerçekliğine iniltiği büyümeye devam ediyor. Seni uçuracak orijinal film müziği.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: Çift çekirdekli CPU - 2.6GHz veya daha büyük Bellek: 4 GB RAM Grafik: 512 MB DirectX 9.0C uyumlu grafik kartı (Shader Model 2) DirectX: Sürüm 9.0c Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu
İndirme Linkleri

alternatif

[email protected]

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
85
TELİF HAKKI İHLALİ