Drag Star! Full İndir Oyun indir

Drag Star! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Drag Star! - Hazır olsun tatlım! Sen Drag Star'da bir yarışmacısın!, Gerçeklik TV Sürükle Yarışması. Gölgeyi atsan iyi olur, bakarsın ve her bir bölümü bir sonraki olmak için ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 14 Mar, 2019

tür: macera, rpg, metin tabanlı

Hazırlaşın tatlım! Sen Drag Star'da bir yarışmacısın!, Gerçeklik TV Sürükle Yarışması. Gölgelendirin, görünce servis yapın ve bir sonraki sürükle simgesi olmak için her bir bölümü öldürün!

Drag Star! Seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Evan J. Peterson tarafından 150.000 kelimelik interaktif bir romandır. Tamamen metin tabanlı, grafikler veya ses efektleri olmadan ve hayal gücünüzün (ve SASS) engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Drag Star'ın en yeni sezonunda bir yarışmacı olarak! S.H.A.d.e.'deki yeteneklerinizi kanıtlayacaksınız. Ölçek: Akıllı, mizah, sanat, cesur ve büyü. Ünlü kimliğe bürünme, şarkı, dans, kostüm ve komedi ile, hepsini kazanmak için her dublörde hasta olmanız gerekir. Ama şovu nasıl çalacaksın?

Twerkshop'u kendi tutumunuzla girin, yeni sürükle ailenizle tanışın ve hala kazanmaya çalışırken öz bakım ve bütünlüğü korumaya çalışın. Lady Kali, Scandal Dupree ve Dorian Slay gibi Castades ile rekabet etmeyi ve yapıştırmayı nasıl dengeleyeceksiniz? Oh, ama daha fazlası var. Herkes aynı kurallarla oynamıyor - oyuncuların üzerinde bir saboteur var, doğru fırsatların daha fazla dramaya neden olmasını bekliyor.

Anahtar fetürleri: Bir sürükle kraliçesi, bir sürükle kral veya olmayan bir veya GendiliFluid sanatçısı olarak oynayın. Gölgeyi atın, podyumda bakın, evi aşağı dans edin ve orijinal şakalar ve şarkı sözlerini yazın. Fierce Fierce Drag Sanatçılarının Farklı Bir Dökücüsüne karşı yarışın - ya da arkadaş edinmek için burada mısın? Stilinizi uzmanlaştırmak: kötü ya da tatlı, kamp veya zarif, klasik veya avant garde Sürükle ailenizi oluşturun: Bölümleri birlikte kazanın, akıl hocası olun, Stoke olun veya Rakipleri Çözünür. Sabotajın gizemini çözün - veya bu dramayı tamamen görmezden gelin. Fan favori kazanın veya en gelişmiş. Sürekli muhteşem, yeni bir sürükle dininin manastırına katılın. Kendini bakımını koru ya da kendinizi itin ve daha fazla fan dikkati için riskler alın. Sekiz Sekiz Sekiz Drag Star'da finalist olarak yapın! ve tacı kazan.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
68
TELİF HAKKI İHLALİ