Dragon Little Fighters 2 Full İndir Oyun indir

Dragon Little Fighters 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dragon Little Fighters 2 - Dragon Küçük savaşçılar her zaman bir fantezi dövüş oyunu olacak. Strateji ile oynayın ve ekibinize ilk oyun gibi de emredin. Bu bir anime ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Blue Creazione

Publisher: Blue Creazione

Çıkış tarihi: 25 Nis, 2020

tür: eylem, rpg, strateji, macera, anime

Dragon Little Fighters 2, 2D klasik oyunumuzun yeniden verilmesidir. Bu, aksiyon macera oyunu söyleyen komik tarzı bir hikaye. Yol boyunca daha fazla savaşçının kilidini aç. Dragon küçük savaşçılar her zaman bir fantezi dövüş oyunu olacak. Strateji ile oynayın ve ekibinize ilk oyun gibi de emredin. Bu bir anime tarzı fantezi oyunudur. Aynı klavyede arkadaşlarınızla oynayın. Birlikte işbirliği yapabilir ve patronu yenebilirsiniz. 2. karakterin kilidini açana kadar çok oyunculu mevcut olmayacak.

aralarından seçim yapabileceğiniz 4 benzersiz savaşçılar.

Krio ve arkadaşları, küçük yaprak dökmeyen köylerinde huzurlu bir gün geçiriyorlar. Ancak kaderin 4 arkadaş için aklında başka bir şey var.

Krio, Donni, Jon, Tia bazı kötü kuvvetlerle ayrılır. Çok basit bir çocuk gibi görünen Krio geride kaldı.

Kimse Krio'nun herhangi bir tehlike olabileceğini ve onu yalnız kalmasına izin verdi. Arkadaşlarını kurtarmaya yardımcı olmak için Krio'ya kadar.

Küçük savaşçılar bu canavarları yenmek için ellerinden geleni yapmaları gerekecektir. Allura'nın büyülü ülkesinde, düşmanların bile sihirli büyülere sahip. Allura Krallığı her zaman mistik güçlerle dolu olmuştur. Bu küçük savaşçılar, gizli güçlerinin farkında değiller.

Her aşamadan geçip güçlenin. Gizli güçlerinin kilidini aç. Kollektif savaş seviyenizi yükseltin, böylece yıkım kastadası gibi becerilerin kilidini açabilirsiniz, cehennemden, öfke modundan, Süper Adam Punch, Tornado Kick ve daha fazlası.

Bu oyunda 7 adet keşfedilmemiş toprak var. Hepsi birçok tehlike, bulmaca ve gizli hazineyle dolu.

Canavarlarla savaşmalısın ve kahramanların güçlerini nasıl kontrol etmelisin.

Yolda arkadaşlarınızı kaydedin ve kaydedin. Takılmak ve onlara güvenliğe emredin.

Özelliklere genel bakış:

- saatlerce hikaye odaklı oyun.

- Takımınızı komutlarla kontrol edin.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 7 İşlemci: Intel I3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Onboard Grafikler DirectX: Sürüm 9.0a Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: gemide

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 10 İşlemci: Intel I7 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA 1050TI DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: gemide
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
92
TELİF HAKKI İHLALİ