DRAGON QUEST BUILDERS 2 Full İndir Oyun indir

Dragon Quest Builders 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dragon Quest Builders ™ 2, kötü bir kült tarafından tehdit altında olan bir fantezi arazisinde belirlenen blok yapı rpg'dir. Büyüleyici tek oyunculu kampanyada veya ... içinde keşfedin, savaşın, inşa edin ve hasat edin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Square Enix, Koei Tecmo Games CO., LTD.

Publisher: Square enix

sürüm tarihi: 10 Aralık, 2019

tür: rpg, eylem, macera, bina, anime

Dragon Quest Builders 2, Ejderha Quest Serisi Yaratıcıları Yuji Horii, Karakter Tasarımcısı Akira Toriyama ve Besteci Koichi Sugiyama'dan eleştirel beğeni toplayan blok inşaatı RPG'dir - şimdi buhar oyuncuları için!

Buhar versiyonu, daha önce konsol sürümlerinde serbest bırakılan tüm sezon geçiş içeriğini içerir:

HOTTO SİPARİŞ PAKETİ, Modernist Paketi, Akvaryum Paketi, Tasarımcının Güneş Gözlüğü, Efsanevi Oluşturucu Kıyafet, Dragonlord'un Tahtası ve daha fazlası!

Adının sizi kandırmasına izin vermeyin, 2'ye rağmen, bu, yeni karakterler, geniş bir dünya, sınırsız bina kombinasyonları ve uzun zamandır hayranları ve yeni gelenleri karşılayacağından emin olan bir hikaye olan tamamen bağımsız bir deneyimdir!

epik bir yolculuğa çıkın ve ana oluşturucu oldu! Karakterinizi özelleştirdiniz ve forsaken bir dünyayı, Malroth adında gizemli bir arkadaşın yanında canlandırmaya başladı. Öyleyse, oluşturucunuzu çevrimiçi olarak kullanın ve gerçekten muhteşem bir şey yaratması ve yaratması için arkadaşlarınıza katılın.

Hargon'un kötü çocukları, tüm yaratıcıları yok etmeye ve bina, pişirme ve her şeyin yaratılmasını yasakladılar. Yıkıcı dogmalarını yaymak için, Calamitous Cult, dünyanın inşaatçılarını yakalar. Bütün umutlar, genç bir çırak oluşturucuya kadar kaybolmuş gibi görünüyor, kötülüğün kavramalarından kaçmayı başardı.

İhrüledlerin kıyılarını yıkadıktan sonra, geçmişinin hatırası olmayan gizemli bir gençlik olan ruhlu malroth ile karşılaştınız. Korkusuz yeni arkadaşınızın yardımı ile, tam teşekküllü bir inşaatçı olmak için gereken becerileri toplamak için büyük bir maceraya başladınız, ancak inşa ettiğiniz yol tehlike ile döşenmiştir. Sadece Hargon'un çocuklarını yenebilir, Malroth'un geçmişinin sırlarını ortaya çıkarıp bu gizemli toprağın bilmecelerini çözebilirsiniz.

Block-bina RPG - Bir Oluşturucu ve Bir Savaşçı olarak kendinizi kanıtlayın, dünyanın halkına imha edilen topraklarını yeniden inşa etmesine yardımcı olun. Ne kadar çok yardımcı olursanız, daha fazla kalp ve tanıma alırsınız. Yaratıcılık ve samimiyetin bir tedavisine hazırlanın!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows® 7 SP1 / 8.1 / 10 64-bit İşlemci: AMD RYZEN ™ 3 1300X veya üzeri | Intel® Core ™ i3-3225 veya üstü Bellek: 6 GB RAM Grafikler: AMD RADEON ™ HD 7750 (2GB) / NVIDIA® GEFORCE® GT 640 (2GB) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 12 GB mevcut alan Ek Notlar: Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Beklenen Frrame: 30 FPS @ 1280 × 720 / Grafik Ön Ayarı: "Düşük".

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows® 10 64-bit İşlemci: AMD RYZEN ™ 3 1300X veya üzeri | Intel® Core ™ i7-3770 veya üstü Bellek: 6 GB RAM Grafikler: AMD RADEON ™ RX VEGA 56 / NVIDIA® GEFORCE® GTX 1060 6 GB VRAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 12 GB mevcut alan Ek Notlar: Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Beklenen Frrame: 60 FPS @ 1920 × 1080 / Grafik Ön Ayarı: "Yüksek". Monitör ve PC grafik kartı ortamına ve kurulumuna bağlı olarak, bu başlık ekran çözünürlüğünü 4K'ya genişletebilir. Lütfen 4K çözünürlükleri oynarken PC ortamlarınızla eşleşecek grafik seçeneklerini ayarlayın.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
31
TELİF HAKKI İHLALİ