Drawful 2 Full İndir Oyun indir

Oyun / 29 July 2016

Çekişli 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kiliselik 2 - 3-8 oyuncu ve binlerce kişinin izleyici! Telefonlarınız veya tabletleriniz kontrol cihazlarınızdır! Korkunç çizimlerin oyunu ve komik yanlış cevaplar ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Jackbox Games, Inc.

Publisher: jackbox games, inc.

sürüm tarihi: 20 Haz 2016

tür: gündelik, strateji

Hit parti oyunlarının arkasındaki takım, lifbage, Quiprash, Jack'i bilmiyorsun, Korkunç çizimler oyunu ve çok yanlış cevaplar oyunu! "Ürpertici kaplan" veya "harika bir gün geçiren iki anne gibi komik ve zorlu şeyler çizmek için telefonunuzu veya tabletinizi kullanın."

Oyuncular, (muhtemelen korkunç) çizimin gerçekte olduğunu düşündüklerini ve daha sonra herkes - hatta potansiyel olarak binlerce oyuncu izleyici kitlesi bile - doğru cevap olduğunu düşündüklerini oylar.

Beşik 2, herkesin oynayabileceği ve eğlenebileceği bir parti oyunudur!

Şarkı Şekil 2, kendi kullanıcılarınızı, arkadaşlarınızla birlikte şakalarla dolu, daha genişletilmiş araçların yanı sıra akış için genişletilmiş araçlar yapmak için kendi kullanıcılarınızı ekleme yeteneği gibi yeni özellikler içerir.

Not: Çizim 2 sadece İngilizce'dir.

Not: Bu oyun yerel çok oyunculu, ancak uzak oyuncularla akışların tadını çıkarabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli veya daha yüksek Bellek: 512 MB RAM Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: entegre
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
16
TELİF HAKKI İHLALİ