Dread X Collection Full İndir Oyun indir

dread x koleksiyonu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dread X Koleksiyonu - 10 Bükülmüş Zihinten 10 Terör Masalları. Sadece 7 uykusuz gecede yapılır. Dread X Collection, en çok bazılarının yarattığı bir dizi küçük oyundur ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: airdorf, mahelyk, oddbeze, garip iskele, scythe dev ekibi, gizli inek seviyesi, snowrunner oyunları, David szymanski, güzel hellplace, torple dook

Publisher: dread x

sürüm tarihi: 26 May, 2020

tür: Eylem, Macera, Korku, Sci-Fi

Korku, çekirdeğinde, primaldir. Korkunç bir şey yapmak için çok milyonlarca dolarlık bir tasarım bütçesine veya gelişmiş gerçek zamanlı mermi fiziğine ihtiyacınız yok. Sadece çiğ ve onu yürütmek dürüstlüğü olan bir fikre sahip olmak zorundasınız.

p.t. Bu noktayı mükemmel bir şekilde göstermektedir. Tamamen bir koridorda gerçekleşir. AI karmaşık olmadı. Tasarım ve model için bir düzine karakter yoktu. Cehennem, bu kadar korku bile yoktu. Ve kesinlikle korkunçtu. Kökenli sessiz tepelerin kavramlarını yoğun bir terör anın içine damıttı. Kendi kompakt deneyimiydi ve çok daha fazla bir şeye bir bakışıydı.

Birçok oyun, p.t.'yi taklit etmeye çalıştı. içerikte. Trilyon koleksiyon notları olan bir milyon ürkütücü koridor. Bunlardan bazıları fantastik. Peki ya bu kavram? Rüya projenizi yoğunlaştırılmış, ham ve gerçek bir şeye düşürmek için?

10 mükemmel yaratıcıya poz verilen soru buydu. Bir p.t. yapmak Hayallerinizin korku projesi için. Hem bir oyun hem de kendi başına ve çok daha büyük bir dünyaya bir pencere. Ham yap. Gerçekleştir. Kendi korkuların bir yansıması yap. Sadece 7 günde yapın.

ve yaptılar. Bu dread x koleksiyonudur.

Yaratıcılar / Kreasyonlar

Airdorf - Yaz gecesi: İnanç yaratıcısından. Arka bahçenizde koşun, toadstools toplama ve bu LCD el oyununda maymunları kovalamanız, hiçbir şeyin olmadığını!

OddBreeze Oyunları - Ödeme güzel: Crew 167'nin yaratıcısından: Grand Block Odyssey. İşe hazırlanırken ve ofisinizin karanlık salonlarını dolaşırken ultra güvenli bir tesiste ne olacağını keşfedin. Eski okul sabit kamera perspektifini kullanarak, her hareketini izliyorlar.

Minimum: OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD işlemci, 2.5 GHz veya daha hızlı Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce 470 GTX veya MD Radeon 6870 HD Serisi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 20 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
78
TELİF HAKKI İHLALİ