DreadOut: Keepers of The Dark Full İndir Oyun indir

DREADOUT: Koyu Bedava İndirme PC Oyunu Direkt Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Dreadout: Karanlıkta kalanlar, dreadout evreninde gerçekleşen yeni bir bağımsız korku oyunudur. Bu eksik bölümde, Linda'nın zorluklarına bakmasına yardım edeceksiniz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: dijital mutluluk

Publisher: dijital mutluluk

sürüm tarihi: 24 Mar, 2016

tür: korku, macera, çıplaklık

Dreadout'u farklı bir şekilde deneyimleme zamanı.

Dreadout: Karanlıkta kalanlar, Dreadout evreninde gerçekleşen yeni bir bağımsız korku oyunudur. Bu eksik bölümde, Linda'nın dreadout dünyasının zorluklarına karşı çıkmasına yardımcı olacaksınız.

Linda'nın gizemli hanım tarafından kırmızıdaki gizemli hanımla aynaya taşındığı etkinliği takip edin. 13+ korkunç hayaletin onu mümkün olan en korkunç şekilde selamlamaya hazır 8 perili hakimiyete bağlayan dünyaların bir portalı. Ana hedefinizi engellemek için hiçbir şey yapmazlar: hayatta kalmak için!

Yani, akıllı telefonunuzu ve SLR fotoğraf makinenizi hazırlayın ve yazınızı akıllıca seçin. Açtığınız kapılar, Linda'nın kaderinin sonucuna karar verecektir.

Oyun özellikleri

Anahtar fetürleri: 13+ özel tasarımlı hayalete karşı savaş, dreadout evrenine titizlikle uygulanan sevgili destekçilerimizin bükülmüş zihinlerinden kaynaklanmıştır. Doğrusal olmayan bir şekilde 8'den fazla süpernatural realm ile yolunuzu yapın. 2 Yepyeni seviye daha önce dreadout'ta bulaşmadı. Linda'nın kurtuluştan kaçmasını engelleyen gizemli bulmacaları çöz. Üçüncü Kişi görünümünde keşfedin ve ilk kişi görüşünde savaşın. Linda'nın yolculuğu hakkında daha fazla bilgi edinin ve Dreadout'un Grand Şemasına Dalışın. Linda'nın gizemli yolculuğuna biraz ışık tutacak yeni hikaye.

Minimum: OS: Windows 7 - 64 bit İşlemci: Dört Çekirdekli 2.4 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTS 450 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
48
TELİF HAKKI İHLALİ