Dreamfall: The Longest Journey Full İndir Oyun indir

Dreamfall: En uzun yolculuk full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Dreamfall: En uzun yolculuk, birden fazla E3 ödülleri, türünde en iyi oyun olarak kazanan, en uzun yolculukta ödüllü kazanan bir destanın devamıdır ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: funcom

Publisher: funcom

sürüm tarihi: 17 Nis, 2006

tür: macera, sci-fi, rpg

Dreamfall: Türünde en iyi oyun olarak birden fazla E3 ödüllerin kazanan en uzun yolculuk, en uzun yolculukta, şimdiye kadar yapılan en uzun macera oyunlarından biri olarak kabul edilen en uzun yolculukta başlayan bir destanın devamıdır. . Rüyada, oyuncular heyecan verici ve duygusal bir hikaye ile girişiminde bulundukları için epik bir keşif ve macera yolculuğuna çekilir. Royalffall, güzel müzik, çarpıcı grafikler, büyüleyici karakterler ve eşsiz oyun çeşitliliği, macera türünü yeni bir döneme getirme vaat ettiği tamamen etkileşimli bir dünyaya sahiptir. Manevi, fantastik ve güçlü bir oyun deneyimi için hazırlanın.

Eşsiz oyun Çeşitliliği Daha önce hiç bir macera oyunu olan bir macera oyunu bu kadar oyun çeşitliliği getirdi! Beyinlerinizi veya Brawn'ınızı kullanın; Oyun teklifi olan birçok zorluktan gizlice gir, ya da konuş. Kibar ya da kaba, tehdit veya tatlı konuşma; Dreamfall'da sizi ne kadar bekleyeceğimi asla bilmeyen bir oyuna neden olursunuz.

Üç oynanabilir karakter, hikayeyi üç ayrı bakış açısıyla deneyimleyin ve kaderlerinin destansı bir finale içinde nasıl karıştığını öğrenir. Her karakterin, size sürekli oyun varyasyonları veren benzersiz yetenekleri ve dünya görüşlerine sahiptir.

Üç Dünyanın Dreamfall'ı, üç güzelce gerçekleştirilen üçü, birden fazla bölüm ve çarpıcı miktarda ayrıntılı yer açar. Dünyamızın fütüristik bir versiyonunda seyahat edin, büyülü bir fantezi alemine yolculuk edin ve kışın gizemlerini çözün.

Eşsiz Dünya Etkileşimi Klasik nokta ile tıkla, ekrandaki herhangi bir noktaya tıklayabileceğiniz ve bununla etkileşime geçmek için bir nesneye kadar hareket etmeniz gereken aksiyon macerasını tıklayabileceğiniz aksiyon macerasını tıklayabileceğiniz eşsiz dünya etkileşimi. Yepyeni odak alanı özelliğini tanıtıyor. Bu kullanımı kolay içeriğe duyarlı arayüzde, tüm görünür ortamınızı karakterler tarafından görüldüğü gibi tarayabilir ve uzaktaki oyun fırsatlarını tetiklemenin yanı sıra uzaktaki nesneler hakkında bilgi almak için kullanabilirsiniz.

OS: Windows XP (Service Pack 2 ile) sadece İşlemci: Intel Pentium 4 1.6 GHz veya AMD SEMPRON 2800+ veya daha yüksek gerekli. Intel Pentium 4 2.5 GHz veya AMD Athlon XP 3500+ Önerilen Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 3D donanım hızlandırıcı kartı Gerekli:% 100 DirectX 9.0c En son sürücülerle 128 MB uyumlu. Sabit Sürücü: 7 GB boş disk alanı Ses: DirectX 9.0C uyumlu ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
66
TELİF HAKKI İHLALİ