DroneGlitch Full İndir Oyun indir

dronglitch full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dronglitch - rastgele üretilen seviyelerde düşük Poli FPS. Çeşitli dronlarla savaşırken yeni silahlar bulun!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Corva Nocta

Publisher: Corva Nocta

sürüm tarihi: 5 Eki, 2020

tür: eylem, atıcı

Drone Glitch, düşük poli fütüristik bir ortamda bulunan hızlı tempolu FPS'dir. Geminize ulaşmak için daha iyi silahlar bulmaya çalışırken katil dronlardan kaçının! Drone Glitch'ü her oynadığınızda, dünya rastgele üretilir, her zaman farklıdır ancak her zaman koşmak için heyecan verici! Sizi öldürmeye çalışan bu sinir bozucu dronları almanıza yardımcı olacak bir dizi yeni silah toplayın. Tüm silahlar ve anahtarlar da rastgele oluşturulur ve oyun düğmesine her vurduğunuzda heyecan elde edin!

Seviyeleri:

Her bir seviye yüklendiğinde, ölümle ya da oyuna başlayarak, yepyeni bir seviye düzeni oluşturulur. Dallanma yolları ve kilitli kapılar yanı sıra yeni silah alma yerleri üretilir. Oyunun başladığında düşman türleri de rastgele yerleştirilir, bu daha büyük uçaklar için dikkat edin! Seviye jeneratörü, her seviyenin benzersiz olmasını sağlayan ve oynatıcıya yeni bir meydan okuma katmanı sağlayan sağlam bir sistemdir.

Anahtar fetürleri: Oyuncuların soldaki yere düştüğü yeniden doğmuş bir hata düzeltildi

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 +, 8, 10, 64-bit sürümleri sadece İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Bellek: 1 MB RAM Grafikler: DX10 (Shader Model 4.0) Yetenekleri ile Grafik Kartı Depolama: 308 MB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
80
TELİF HAKKI İHLALİ