Duke of Alpha Centauri Full İndir Oyun indir

alfa centauri duke full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Alpha Centauri Dükü - Alpha Centuri Dükü, muhteşem grafiklere sahip bir uzay atıcısıdır. Oyununun ana amacı, farklı orduları havaya uçururken çok eğlenceye sahip olmak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Just1337 Studio

Publisher: Just1337 Publisher

sürüm tarihi: 28 Aralık, 2016

tür: eylem, gündelik

Hakkında

Alpha Centuri Duke, muhteşem grafiklere sahip bir uzay atıcısıdır. Oyunumuzun ana amacı, farklı türde düşmanların ordularını patlatırken çok eğlenceye sahip olmaktır.

Boss dövüşlerine katılın, sonsuz bir modda gösterilinceye kadar geminizi ve gemi sistemlerinizi yükseltin. Oyun, tüm oyuncuya, yeni başlayanlardan yetenekli olanlara kadar uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Ayrıca daha zorlu hale getirmek için farklı zorluk ayarlarına sahiptir.

Seviyeleri

Oyun farklı ve benzersiz seviyelerdedir. Her seviye ve düşman, size mümkün olduğunca çok eğlenceli hale getirmek için dikkatlice tasarlanmış ve programlanmıştır. Her seviye, güzel uzay grafikleriyle şaşırtıcı görünüyor.

Yükseltmeler

Her seviye yükseldiğinizde, bir sistem yükseltme noktasının kilidini açarsınız. Her 10 seviye için, daha fazla gemi yükseltmelerinin kilidini açabilirsiniz.

Sistem yükseltmeleri

- Mekanik silahlar güç kaynağı

- Enerji silahları güç kaynağı

- Kalkan

- Hull

- silah hasarı

Gemi yükseltmeleri

- Taktik

- Auto-aim Plazma Taret

- Auto-aim füzesi

- Otomatik AIM lazer tareti

- Bilim

- holoemiter iyileştirme

- Kalkan Enerji Dönüştürücü

- faz kayması

- Mühendislik

- Hızlı kalkan şarjı

- Hızlı Gövde Onarım

- Hızlı Silahlar Güç Şarjı

oyuncu

Oyuncunun iki farklı türde silah vardır: mekanik (mermiler ve füzeler) ve enerji silahları (plazma mermi ve lazerler). Farklı güç kaynaklarından güçlendirilirler, bu yüzden ikisini de yükseltmek için aklınızda bulundurun. Müzikçalar, Otomatik Kılavuzlu bir sistemle düşmanları hedeflediğinde füzeler ve lazerler etkinleştirilir. Hedefinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 2.0 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512 MB veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1600 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel I3 veya daha iyisi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB veya daha yüksek DirectX: Sürüm 12 Depolama: 1600 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
62
TELİF HAKKI İHLALİ