Dungelot: Shattered Lands Full İndir (v1.37.3) Oyun indir

Dungelot: Paramparça toprakları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dungelot: Parçalanmış topraklar sizi zombi ineklerini yenmek, atışlı dev kötü mantarları yenmek için epik bir roguelie zindan-paletli maceraya götürür ve genellikle tek parça halinde eve dönün ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Red Winter Software

Publisher: tinybuild

sürüm tarihi: 18 Şub, 2016

tür: rpg, eylem, bulmaca, strateji

Dungelot: Parçalanmış topraklar sizi zombi inekleri yenmek, atışlı dev kötü mantarları yenmek için epik bir Roguelie zindan-paletli maceraya götürür ve genellikle tek parça halinde eve dönün. Aldatıcı bir şekilde basit, hiç bu kadar bağımlılık yapar.

Red Winter tarafından geliştirilen, Rusya merkezli iki adam stüdyosu, Dungelot: Parçalı topraklar, popüler serisindeki üçüncü bölümdür ve oyuncuları rastgele üretilen zindanları geçerek, yüzdeki düşmanları parçalayan ve anahtarlar için avlanarak oyuncuları görevlendirdi. Bu daha da girişimde bulunmanıza izin verecektir. Dungelot aslen bağımlılık yaratan "sadece bir tane daha" hissi ve parıldayan topraklar sayesinde kült bir hit oldu. Dungelot formülü şimdi tam olarak gerçekleşti.

Dungelot: Parçalanmış topraklar, yüzlerce öğe, büyü ve düşman ve yüzünüzü yakacak epik patron savaşlarını keşfetmesi, yüzlerce öğeyi, büyü ve düşman ve epik patron savaşlarını içeren onlarca saatlik içeriği içerecektir.

Anahtar fetürleri: Her birinden sonra kilidini açmak için sonsuz modlarla keşfetmek için üç dünya Her biri kendine özgü oyun stillerine sahip 4 karakter yükseltme 18 zindanla savaşacak Ulaşacak mini oyunlar, yan görevler üstlenecek Mücadele etmek için patronlar, ticaret yapacak tüccarlar ve ortaya çıkarmanın sırları

Minimum: OS: Windows XP ve UP İşlemci: 1GHz ve UP Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Özel Tercih Edilen
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
55
TELİF HAKKI İHLALİ