Dungeon Gambit Boy Full İndir Oyun indir

zindan gambit oğlan full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Dungeon Gambit BOY, mağaralarda yaşayan bir çocuk olduğunuz ve eksik köylüleri uzun yollar içinde kurtarması gereken sürekli agresif bir platform oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dosane Games

Publisher: orlyapps

sürüm tarihi: 21 Mar, 2018

tür: eylem, gündelik, macera

Zindan Gambit BOY, mağaralarda yaşayan bir çocuk olduğunuz ve kayıp köylülerin uzun yollarındaki kayıp köylüleri, fantezi kıyafetleri, bir yay ve komik giyen uzun yollarındaki kurtarması gereken sürekli agresif bir platform oyunudur. savunmasız yumruklar.

Gambit Boy, çevikliği ve kurnazlığı sayesinde farklı engellerle ilerleyebilir.

Tehlike maksimumda olacak, ölümü tanımlanacak ve engelleri merhamet etmeden madenlerle dolu bir arazi. Bu arada, bu köylüleri kurtarmak için kahramanın merhametinin tadını çıkarmak için bir mola vereceksiniz.

Zaten bilinen özü, Max'e çarpın ve kuralları olmadan oynayın.

Anahtar fetürleri: Sonunda saatte eğleneceğiniz ve tekrar tekrar tekrarlanacağınız 100'den fazla seviye. Benzersiz seviyelerde moduna kadar. Bıçakla ve yayla olan kız arasında seçim yapın. Maksimum tekrarlama yeteneği Karşı mod. Tüm başarıların kilidini aç. Ağlamak ve zindan gambit oğlan yolculuğunuzda gülün.

Minimum: OS: Windows XP veya üstü İşlemci: Çift Çekirdekli AMD veya Intel / AMD E-350 APU Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 / Radeon HD 6310 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
39
TELİF HAKKI İHLALİ