Dungeon League Full İndir Oyun indir

Dungeon League full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dungeon League - Dungeon Master'ın yeni bir favori sporu var: Dungeon League, zindanda gezinme konusunda harika olan her şeyi alır ve on dakikalık kaotik, ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Achebit

Publisher: achebit

sürüm tarihi: 31 Eki, 2018

tür: eylem, rpg

Zindan Master, bir sonraki kahramanı öldürmeyi bekleyen sıkıldım, zindanına girecek kadar aptal. Cevap? Bütün kahramanları toprağa davet edin ve bir şov yapın!

Dungeon League, zindanda gezinme konusunda harika olan her şeyi alır ve on dakikalık kaotik, çok oyunculu, parti oyun eylemidir. Dört'e kadar tüm yıldız, birbirlerine ve düşmanların ordularını bir dizi hızlı ve rekabetçi etkinlikte savaşmak için randomize zindana götürülür. Kahramanlar yeni güçler kazandıkça karakter büyümesinin hızlı ilerlemesinin keyfini çıkarın, güçlü eşyaları yakalayın ve zindan ligin şampiyonu olarak ortaya çıkabilmek için her canavarı görünür.

İki vs iki turnuvada kahramanaya karşı kahraman ya da herkes için ücretsiz olan Kaotik Savaş. Nihai kazanan üç yuvarlak zafer talep eden ilk kişi olacak. Geçen turlar sadece iki dakika sonuncusu, bu yüzden oyuncuların mevcut hedefi hakim olması, düşman ekibini yok etmek, her göğsü yok etmek ve her canavarı öldürmek için çabucak ihtiyaç duyacaktır.

Zindan Master's League, üstünlük için Dükü için güçlü ve tuhaf bir kahraman kullandı. Gölge Okçu Luna, düşmanlarını don okları ile bir tarama için yavaşlatırken zindan boyunca görünmez. Drake, Unhinged Pyromancer, ölümcül phoenix ile yolundaki her şeyi yakıyor ve teklifini yapmak için bir meteor golemini arayabilir. Rüya gibi tek boynuzlu at prens olan Albert, peri patlaması ile düşmanları kaçıran ve canavarları onun kontrolü altında gösterişli cazibesi ile ortaya çıkaran zindandan geçiyor.

Zindan ligindeki her turda farklı bir arayış hedefine sahip olacak. Bu hedefleri her bir kahramanın takımları için puan kazanabileceği amaçlar. Ligde dokuz farklı hedef var. Cadıların gözünde kahramanlar puanları puan almalı, ancak aynı zamanda gözler de onları yavaşça öldürüyor. Tavuk kovalamacası, onları kalemlerine geri taşıyarak tavuklar üzerinde kontrol için savaşan ekipler var, ancak aynı zamanda kirli oynayabilir ve düşman tavuklarını çalabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 8800 veya Radeon® HD4800 serisi, 512 MB bellek Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
101
TELİF HAKKI İHLALİ