Dungeon Manager ZV 2 Full İndir Oyun indir

Zindan Yöneticisi ZV 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zindan Yöneticisi ZV 2 - Japon Megahit Dungeon Manager ZV şu anda bir devamı var! ZV2, zombilerinizi, canavarlarınızı ve tuzaklarınızı yönetmek için tam bir grafik arayüzü ve daha fazla seçenek sunar ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: studiogiw

Publisher: Zoo Corporation

sürüm tarihi: 18 Kas, 2016

tür: casual

Zindan Yöneticisi ZV, Japonya'dan 'Klasik Zindan Savunma oyunudur. Japon Indie Developer Studiogiw tarafından oluşturuldu ve 2004'ün vektör dergisine göre en iyi çevrimiçi yazılımı, bu güne kadar sadık hayranlara sahip olmaya devam ediyor.

Sonunda devamı hazır! Zindan Yöneticisi ZV2, büyük bir adımdır. Şimdi tam grafiksel bir arayüzle, zindan yöneticisi olarak, her zamankinden daha fazla kontrol sahibi olur. Zindanınızı ve mikro yöneticinizi yönetmek zombilerinizi, canavarlarınızı, kölelerinin ve tuzaklarını yönetin. Göreviniz, insan işgalcilerini boşaltmak için savunmaktır. Şeytanların kraliçesi olarak, şimdi de senin seçtiğiniz bir silahla savaşlara katılacaksınız. Kuvvetlerinizi çağırmak için stratejik bir şekilde düşünün, onları düzleştirin ve sonsuz işgalcilere ve patron birimlerine karşı savun.

Steam Workshop heyecan verici yeni bir özelliktir! Şimdi zindanınızı tasarlayabilir ve çevrimiçi olarak paylaşabilirsiniz. Ya da başkaları tarafından tasarlanan zindanları indirebilir ve oynatabilirsiniz. Zindanın tüm unsurları özelleştirilebilir. Hatta A.I. İstilacı insan işgalcilerini kontrol eden motor, basit bir programlama dili kullanılarak ayarlanabilir.

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/8.1 / 10 İşlemci: 1GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX uyumlu kart DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 40 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
30
TELİF HAKKI İHLALİ