Dungeon Rats Full İndir (v1.0.6) Oyun indir

Oyun / 04 November 2016

zindan sıçanlar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dungeon Rats - Çöküş Dünyası Çağı'nda sıralanan ve kadro seviyesi taktiksel savaşa odaklanan sıraya dayalı, parti tabanlı bir RPG. Hapishane dışına çıkın ya da ölür ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Demir Tower Studio

Yayıncı: demir tower studio

sürüm tarihi: 4 Kas, 2016

tür: rpg, dönüş tabanlı

Gangs hüküm süren cezaevi hiyerarşisinin ve hapishanenin altındaki yeni bir mahkum olarak başlayarak, giderken, savaş becerilerinizi hayatta kalmak ve geliştirmek, giderken daha iyi silahlar ve ekipman elde etmek için savaşmalısınız. Müttefiklerinizi mücadelenize uygulayın ya da yalnız bir kurt olarak devam edin ve yolunuzda duracak kadar aptal olanı öldürün.

Özellikler şunları içerir:

Çöküş yaşından dikkate değer değişiklikler:

Anahtar fetürleri: Standart saldırılar da dahil olmak üzere taktiksel savaş sistemi, belirli vücut parçalarını hedef alan saldırılar ve Whirlwind ve Impale gibi silah başına özel saldırılara yönelik saldırılar. Detaylı işçiliği ve simya sistemleri: Kendi silahlarınızı, iksirleri ve zehirlerinizi, sıvı ateş ve kara tozu ile deneyin. 8 Silah tipleri: Hançerler, kılıçlar, eksenler, çekiçler, mızraklar, yaylar, crossterler ve her biri kendi avantajları ve dezavantajları ile silah atıyorlar. Tamamen özelleştirilebilir ana karakter, yanı sıra 10 olası arkadaş, hepsi insan (maksimum parti boyutu 4). 50 zorlu savaş ve 4 farklı son Parti tabanlı - en sık istenen özellik. Döken ve diğer stratejik bonuslar. Konumlandırma önemlidir. Karakterlerinizin bir kavgadan önce manuel yerleştirilmesi. Charisma, parti üyelerinizin sayısını ve kalitesini belirler.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 İşlemci: 2 GHz işlemci veya daha iyi Bellek: 3 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTS 250 / Radeon HD 4770 (1GB) veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1500 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 İşlemci: 2.5 GHz işlemci veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTS 450 / Radeon HD 4870 (1GB) veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ