Dungeons & Treasure VR Full İndir Oyun indir

Zindanlar ve amp; Treasure VR Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zindanlar ve amp; Hazine VR - zindanlar ve amp; amp; Hazine, sanal gerçeklik için voksel sanatıyla oluşturulan bir ROGUUTIKE multiplayer. Oyun sonsuz hızlı tempolu bir aksiyon macerasıdır. Sen ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: SDC Ventures

Publisher: SDC Ventures

sürüm tarihi: 30 Kas, 2017

tür: macera, eylem, vr, rpg

Zindanlar ve amp; Hazine, sanal gerçeklik (VR) için Voxel Sanatı ile oluşturulan bir Roguelie çok oyunculu.

Farklı ortamda oynayabileceksiniz. Ortamlar prosedür oluşturulur ve daha uzun süre daha fazla oynayacaksınız. Her ortam, yıpranmanın bir sonraki bölgeye yol açacağı bir patron içerir. Alanlar, güzel bir atmosfer yaratan el işi odaları içerir. Yeni eşyaların, silahların ve yoldaşların kilidini açabileceksiniz. Bırak-in multiplayer, 4 oyuncuya kadar rastgele bir oyuna hızlıca katılmanızı sağlar. Ya da özel bir lobi oluşturun ve istediğiniz kadar arkadaşı davet edin!

Tweet, akış, video yüklemek ve oyunu paylaşmaktan çekinmeyin!

Silahlar ve amp; Öğeler

140'dan fazla farklı öğe, değişimli ve amp; Yakın muharebe silahları, meraklıları, arkadaşlar ve kilidini açmak için kalkanlar. Aktif öğeler, oyuncu tarafından etkinleştirilmeli farklı etkilere sahiptir. Silahların ve kalkanların hepsinin farklı istatistikleri var. Buffler oyuncu için pasif yükseltmelerdir ve sınırsız istiflenebilir. Arkadaşlara pasif olarak küfür ve buffs ya da düşmanlara saldıran oyunculara savaşta yardımcı olacaktır.

Çok oyunculu

Drop-in Multiplayer, 4 oyuncuya kadar rastgele bir oyuna hızlı bir şekilde katılmanızı sağlar. Veya özel bir lobi oluşturun ve istediğiniz kadar arkadaşı davet edin: Lobideki terminal, özel bir oyun oluşturmak için kullanılabilir. Aynı GameName'yu yazan ve çok oyunculu bir oyun giren tüm oyuncular aynı çalışmayacak. Oyun da tek oyuncuya oynanabilir.

BOSS & AMP; Seviyeler

Farklı ortamlarda oynayabileceksiniz. Ortamlar prosedür oluşturulur ve daha uzun süre daha fazla oynayacaksınız. Alanlar, güzel bir atmosfer yaratan el işi odaları içerir. Her bir ortam, yeneneğinde, bir sonraki bölgeye yol açacak ve özel bir para birimi verecek benzersiz bir patron içerir. Özel para birimi ölümden sonra devam eder ve öğelerin kilidini açmak için kullanılabilir.

düşmanlar

Her ortamda, çevre belirli düşmanlarla karşılaşacaksınız. Her seviyede benzersiz yeteneklere sahip 6-8 benzersiz düşman vardır. Düşmanlara ek olarak, size zarar verebilecek veya özel bir ödül tutabilen gizli odaları bulacaksınız. Ayrıca, size herhangi bir açıdan vurabilecek farklı tuzaklar bulacaksınız. Her döngü düşmanları daha güçlü hale gelir ve daha zor oda ve tuzaklar eklenir. Belirli bir noktada düşmanlar birden fazla yetenek kazanacak.

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya Windows 10 İşlemci: Intel® I5-4590 / AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE® GTX 970 / AMD RADEON ™ R9 290 eşdeğeri veya daha büyük Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
89
TELİF HAKKI İHLALİ