DungeonUp Full İndir (v1.2.8) Oyun indir

Oyun / 07 December 2015

Zindanı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zindanı - Büyücünün Klasik Kulesi'nden ilham alan zorlu bir hileli benzeri bir puzzler. Canavarlar ve ... ile derin bir zindandan çıkan bir insan şövalyesi olarak oynayın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: clewcat games

Publisher: Black Shell Media

sürüm tarihi: 18 Kas, 2014

tür: strateji, macera, bulmaca

Zindanı, her birkaç adımda seçim yapmanız gereken bir zindan paletlidir.

ÜRETİMİN KULESİ'nden esinlenerek, zindanlık, prosedürel olarak üretilen seviyelere dayanır, böylece her yeniden çalıştırmada yepyeni bir zorluk seti ile karşılaşacaksınız. Bu, haydut benzeri ve bulmaca oyun hayranları için bir zorunluluktur.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Farklı canavarlar ve temalı 5 bölgede 50+ seviye. Sırlar ve arsalar ile 10+ seviye. 40+ Canavarlar ve bazıları özel yeteneklerledir. Her bölgede bir patron savaşı var, bilgelikle savaşmanızı gerektirir. 40+ benzersiz eşya ve bazıları bulmacalarla tasarlanmıştır. Oryx'in 16 bit fantezi sprite seti. Hem rahat ve hardcore oyuncular için tasarlanmış 3 zorluk seviyesi. Kahve molanız için labirent modu. Tonlarca oyuncunun haritasından daha eğlenceli keşfedin.

Minimum: OS: Microsoft® Windows Server 2008, Windows 7 veya Windows 8 Classic İşlemci: 2.33GHz veya daha hızlı X86 uyumlu işlemci veya Netbook sınıf cihazları için Intel Atom ™ 1.6GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 512 MB RAM Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 100 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Microsoft® Windows Server 2008, Windows 7 veya Windows 8 Classic İşlemci: 2.33GHz veya daha hızlı X86 uyumlu işlemci veya Netbook sınıf cihazları için Intel Atom ™ 1.6GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 1024 MB RAM Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ