Dust and Salt Full İndir (v1.1.2) Oyun indir

toz ve tuz full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Toz ve tuz, birliklerinizi cesur, düşük güç, ortaçağda önde gelen ana kahraman olarak sahip olan bir tutam dönüş tabanlı taktik savaşlara sahip metin tabanlı bir anlatı macerasıdır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Başbakan Oyunlar

Publisher: Başbakan Oyunlar

sürüm tarihi: 25 Jan, 2018

tür: macera, gündelik, rpg

Toz ve tuz, birliklerinizi cesur, düşük güç, ortaçağ fantezi dünyasında öne çıkan ana kahraman olarak sahip olan bir tutam dönüş tabanlı taktik savaşlara sahip metin tabanlı bir anlatı macerasıdır.

Babası öldürüldüğünde ve köyü yere yakıldığında, genç bir savaşçı intikam yemin ediyor. Yeni ittifakları geliştirmek ve düşmanlarını bastırmak için güç veya diplomasi arasında seçim yapması gerekir. Bu dünyanın baskıcılarından kurtulacak mı, yoksa ezici olacağı mı?

Oyun, bir hikaye metni, bir dünya haritası ve taktiksel bir savaş katmanı oluşur. Dünya Haritasında farklı yerlere seyahat etmeyi seçebilirsiniz. Hikaye metni, yaptığınız sabit seçeneklerin etrafında inşa eder. Savaşa girdikten sonra, oyun, fiili dövüşün dönüş tabanlı savaş olarak gerçekleştiği taktik bir haritaya geçecektir. Yazar Sycamore Bright Quill tarafından canlı yazıların tadını çıkarın.

Hikaye kraldır. D & AMP'nin "Savaş Yeteneği" ile hatırlatan zengin, doğrusal olmayan hikaye. Bunu bir RPG'yi karşılayan bir seçme kitabı olarak tanımladık.

Anahtar fetürleri: Muhteşem bir Nordic film müziğini, Acclaimed Artist Mike Olsen A.K.A. Danheim tarafından sunulmaktadır.

Minimum: OS: Windows XP SP2 + İşlemci: 1.5 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1GB bellek ile donanım hızlandırılmış grafikler DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 420 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
48
TELİF HAKKI İHLALİ