Dynasty Feud Full İndir (v1.1) Oyun indir

Hanedanı Feud Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dynasty Feud, 2-4 oyuncu için rekabetçi, eksen tabanlı, hızlı tempolu bir platform brawler'dir. Yerel ya da çevrimiçi oynayın ve 40 karakterle becerilerinizi gösterin, tek hitli öldürme, ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kaia Studios

Publisher: Kaia Studios

sürüm tarihi: 23 May, 2017

tür: eylem

Dynasty Feud, 2-4 oyuncu için rekabetçi, eksen tabanlı, hızlı tempolu bir platform brawler'tir. Ya yerel ya da çevrimiçi oynayın ve 40 karakter, bir vuruş öldürme, çoklu dövüş becerileri ve çok sayıda stil ile becerilerinizi gösterin.

Tamam, ama ... bu ne anlama geliyor? Dynasty Feud, oradaki diğer frainçlerden farklıdır, birkaç türden daha hızlı, daha zayıf ve çok eğlenceli bir deneyim sunmak için birkaç türden ilham alıyor!

Hanedanlığında, dövüşmek için bir karakter seçmezsiniz, 5 tanesi tarafından oluşturulan bir bütün hanedanı seçeceksiniz. Karakterler sizin hayatınızdır, hepsini kaybederseniz, bu kadar yapılırsınız. Ne, gerçekten? Asla! Ve hızlı, gerçekten hızlı, gerçekten hızlı ölürler; Bir vuruş ve bu karakter gitti. Evet, gitti. Bir sonraki karakter görünecektir, ancak kendi zayıflıkları ve güçlü yönleriyle tamamen farklı olacaktır.

Karakterlerinize değer verin ve hareketlerinizi dikkatlice ölçün. Kapasitelerini ve bunların nasıl kullanılacağını bilmek, düşmanlarınızı bilmek kadar önemlidir. Ayrıca 40 kişi var, bu yüzden ... iyi eğlenceler. Yanlış hesaplanmış bir sıçrama, sürpriz bir patlama ya da kaçırılan bir saldırı ölüm ve zafer arasındaki fark olabilir. Uuuhh, bu ciddi geliyordu.

Anahtar fetürleri: Herkese ve takım maçlarında zaman dilimleri arasındaki en üst düzey savaştaki diğer hanedanları yendi. All-Star modunda kendi hanedanınızı özelleştirin. Hızlı çevrimiçi eşleşmelerde diğer oyunculara meydan okuyun veya sıralanan modda zirveye çıkın. Şu anda mevcut olan 8 hanedanın 40 karakterinin tümünü etkinleştirin!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5 veya daha iyisi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: nvidia 550 veya daha iyi DirectX: Sürüm 10 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
96
TELİF HAKKI İHLALİ