EARTHLOCK Full İndir (v1.1.0) Oyun indir

Earthlock Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Earthlok, bir indie geliştirilen, Macera RPG, 90'ların sonundaki klasik 3D RPG'lerinden esinlenerek, sıra tabanlı bir mücadele ve karakter ilerlemesine taze bir al ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Snowcastle Games

Publisher: snowcastle games

sürüm tarihi: 8 Mar, 2018

Tür: macera, rpg, strateji, dönüş tabanlı

Sevimli çizgi alım tarzının seni aldatmasına izin verme. Bu oyun zorlu. JRPG türünün gerçek hayranları onu sevecek, rahat oyuncular başka bir yere bakmak isteyebilirler. Tedaviyi yatırım yapın ve Earthlock, oyuncuların en stratejiklerini test edecek oyundaki bir derinlik ile sizi ödüllendirecektir.

Kahramanınızı içinde keşfedin

Binlerce döngüyü dönmeyi bırakan sert bir gezegen olan güzel bir Umbra dünyasını kurtarmak için bir yolculuğa çıkın. Amon'un amcasını kurtarmak için bir misyon olarak başlayanlar, yakında yüzyıllardaki bir maceraya giren bir maceraya dönüşür. Bu olası kahraman grubunu bir araya getirmelisiniz, yıkıcı geçmişi kendisini tekrar etmeyi durdurmak için.

dünya

UMBRA'nın büyülü dünyasını keşfedin ve geçmişte kaybolan yerleri keşfedin.

Kahramanlar

Bu kahramanların bu grubunu birleştirin, hepsi kendi kendini keşfetme yolculuklarıyla ve gezegeni artan kötülükten kurtarmak için dünyaya girişiminde bulunun. Karakter başına iki farklı duruş kullanarak düşmanlarınızı yenmek için stratejinizi karıştırın ve karakterlerinizi güçlü yetenekleri veya eşsiz perks açmak için 'savaş tahvilini oluşturun.

Savaşlar

Fierce Patron dövüşlerinden kurtulmak için gereken taktiksel seçeneklerin derinliklerini keşfetmek için Grand Gelenek'teki arenalar üzerindeki dönüş bazlı savaşlara dalın.

Kendi gizli adınız

Maceradan bir ara verin ve kendi ev adınıza kaçın. Burada büyülü malzemeler ve zanaat silahları, yardımcı maddeler ve perks hasat edebilirsiniz.

şeyleri büyütün

, hem adada hem de başka bir yerde şaşırtıcı bitkiler yetiştirmek için tohumları topla. Birçoğu, dünyayı dolaşmak için gerekli malzemeler sağlar. Bazıları, olgunlaştıklarında, sadaka yaparken bahardan yaşamak, sevimli küçük yavru kedi ve saf zevk için dolaşan diğer yaratıklar.

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: X86 Çift Çekirdekli 2.6 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1GB bellek ile DirectX 10 GPU DirectX: Sürüm 10 Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: x86 dört çekirdekli 3.4GHz veya daha büyük Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2GB bellek ile DirectX 11 GPU DirectX: Sürüm 10 Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ