EarthNight Full İndir (v2.0) Oyun indir

earth free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Earthnight, ejderha kıyameti ve klasik arcade oyunlarına bir aşk mektubu hakkında resimli bir epik 2D platformdur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cleaversoft

Yayıncı: Cleaversoft

sürüm tarihi: 3 Ara, 2019

tür: eylem

ejderhalar yeryüzünü ele geçirdi!

Onları durdurmak için Sydney ve Stanley'e kadar.

Earth Gece, Dragon Apocalypse'den hemen sonra bir distopi gelecekte gerçekleşen resimli bir prosedür açıdan oluşturulan platformdur. İnsanlar gezegenin üstünde yörüngede yaşamak zorunda kalmak zorunda, uzaya döküldü. Fakat Sidney ve Stanley yeterince sahip oldu! Skydive'ı gezegene geri çekmeye, yol boyunca yapabildikleri kadar yuvaya çıkarmaya karar verdiler.

Her koşu uzayda başlar. Paraşütle atlama ve ejderhaların sırtındaki koşular arasında değişen topraklara kadar atmosferin beş kat katmanını geçmelisiniz. Dünyadaki yolunuz her zaman farklı ve tehlikeyle riddled olacak.

Oyun özellikleri

Anahtar fetürleri: Klasik 2D yan kaydırma eyleminde dünyaya kadar olan ejderhaların arkasındaki yolunuzu atlayın ve atlayın. Size ejderha olarak yolculuğunuzda size yardımcı olacak ve sırlarını keşfetmeniz için size yardımcı olacak 25'ten fazla oyun değiştiren güç açma. Experience, prosedürel olarak üretilen düzeyde tasarlanmış, tasarlanmış ellerin yakınındaki değişkenlikler sayesinde kaç kez oynadığınız önemlidir. 40'tan fazla düşmanla, 15'ten fazla benzersiz ejderha ve yüzlerce daha fazla benzersiz ejderha ve her birinin hayata geçirdiği, her birinin 10.000'den fazla sanat ve animasyonun her birini titizlikle boyanan yüzlerce hurda ve eşya ile beş katı keşfedin. Chiptune Musician Chipocrit tarafından yazılmış ve gerçekleştirilen 20'den fazla şarkı dahil olmak üzere oyuna iç içe geçen orijinal, heyecan verici bir film müziğinin tadını çıkarın.

Minimum: OS: Windows 10 Bellek: 4 GB RAM Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 Bellek: 8 GB RAM Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ