Easy Red Full İndir (v1.2.0) Oyun indir

Kolay kırmızı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kolay kırmızı - istila başladı. Deniz yoluyla, planörlerden başlayın, tarlalarda, sahillerde ve gökyüzünde savaşın. Fransa'da Fransa'ya zamandır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Marco Amadei

Publisher: corvostudio di amadei marco

sürüm tarihi: 1 Aralık, 2017

tür: eylem, simülasyon, strateji

Operasyonun Overlord'a hoş geldiniz. Beş Normandiya sektöründe toprağa hazırlanın: Omaha, Juno, Kılıç, Utah ve Altın. Kumda, ormanlar, tarlalarda paraşüt ve tepeleri fethetmek için: Kolay kırmızı hoş geldiniz.

Kolay kırmızı olarak, DAA'yı CAEN'in yakalanmasına kadar D-Day'ın en önemli savaşlarında savaşacaksınız. Araçları kullanabilecek, birçok silahı kullanabilecek, takımınızı ekip lideri olarak emredersiniz veya bir doktor olarak tedavi edip, envanterinizden paraşüt, gökten paraşüt ve çok daha fazlası.

Oyunun ana özellikleri şunlardır:

Kolay kırmızı satın almak, gelecekteki tüm DLC'lere ve güncellemelere erişiminiz olacaktır.

Anahtar fetürleri: Her görevi her iki taraftan da oynama imkanı. Bir envanteri ve dolum dergilerini yönetme imkanı. Ekleri olan görevler sırasında silahları düzenleme imkanı. Toplulukla görevi yaratır, düzenle ve paylaşırken bir görev editörü. Buhar Başarı Desteği. Medic, memur mühendisleri ve daha fazlası gibi farklı yeteneklerle farklı birim türü olarak oynama imkanı. Birçok farklı tarihi silah kullanma olasılığı. Farklı gerçek WW2 araçlarını kullanma olasılığı. Açık bir dünya haritası. Hayatta kalma modu oyun modu. Silahların gerçekçi davranışları. Denetleyici desteği. Her misyonun sonsuz farklı şekillerde ve farklı taktiklerle oynama olasılığı.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel I3 Bellek: 1500 MB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 750 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 550 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 1050 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
39
TELİF HAKKI İHLALİ