ECHO Full İndir (v1.03) Oyun indir

echo full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yankı - bir yüzyıldan sonra Stasis'te kız, Hedefine varıyor: efsaneden bir saray. Burada, unutulmuş teknolojileri kullanarak, bir hayatı geri getirmeyi umuyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ultra ultra

Yayıncı: ultra ultra

sürüm tarihi: 19 Eylül, 2017

tür: macera, eylem, bilim-fi, korku, bulmaca

Echo üçüncü şahıs bilim kurgu macerasıdır.

Stasis'te bir yüzyıldan sonra kız, Hedefine varıyor: Efsaneden çıkan bir saray, eski medeniyetin bir harikası olan Eons gitti, hala ilk insan işgalcilerini bekliyor. Burada, unutulmuş teknolojileri kullanarak, kaybolmaması gereken bir hayatı geri getirmeyi umuyor. Ancak hiçbir şey onu aşağıdaki antik salonlarda karşılayacakları için hazırlayamaz.

Deneyimler, karakter odaklı bir keşif yolculuğu olarak başlar, ancak ortaya çıktığında, tamamen daha fazla cezalandırır. Saray, yaptığınız her şeyi, her şeyi, size karşı kullanmak için kullanır. Gameplay, nihai düşmana karşı yüzleştiğinizde gizli, eylem ve manipülasyon etrafında döner: kendiniz.

Oyunu oynamanın şekli

Echo'da her şeyin bir sonucu var: Büyülü teknolojilerini kullanmaya çalıştığınızda, sarayın kendi iradesine sahip olduğu açıktır ... "yankı" yaratır - her şekilde tam kopyalar - sizin gibi davranır - bu sizin gibi davranır. Yaptığın şeyleri yap. Öyleyse oyun oynama şeklin düşmanını şekillendiriyor. Sprintseniz, yakında yankılar daha hızlı hale gelir. Eğer gizlice, gizli olurlar. Eğer ateş edersen, geri çekimi öğrenecekler. Oyun sürekli olarak her seçiminize ve girişinize tepki verir.

Mekaniği Öğrenme

Saray "her kadar sık" yeniden başlatılır, bu da karartma ile sonuçlanır. Bu karartma döngüsü, yankıların en son davranışlarınızla, öğrenmeniz ve eylemlerinizden yararlanmanızla birlikte güncellendiği ritimdir. Karartma sırasında saray kördür, sonuçsuz hareket etme özgürlüğünü verir. Bu, koşma ve silahlanma zamanı ve yankıların öğrenmesini istemediğiniz her şeyi yapın.

Tecrübe, son karartma döngüsünden kendi seçimlerinize karşı olmaktan biridir, oyunun döngüsünden döngüsünü değiştirmenin bir yolunu verir. Öyleyse, gizli ya da aksiyona gitmeyi tercih ederseniz, bir şey kesindir, sarayın hayatta kalmak istiyorsanız, sizin hakkınızda, sizin hakkınızda bulunmanız gerekir.

Zengin Hikaye ve Atmosfer

Echo'nun kalbinde hikaye. Oyun, anlatı deneyimi olarak başlar, en ve saray ve geçmişine yolculuğuna odaklanmıştır. O kim ve saray ile bağlantısı nedir? Canlandırması gereken bu adam kim ve ölümünü çevreleyen koşullar neydi? Yavaş yavaş bu şeyler aşağıdaki karanlık salonlara inerken ortaya çıkar.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7/8/10 (64-bit işletim sistemi gerekli) İşlemci: Intel Core I3-4340 3.6 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz veya Eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 570 - 1.28GB / AMD RADEON HD 7870 2GB veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7/8/10 (64-bit işletim sistemi gerekli) İşlemci: Intel Core i7-4960x 3.6 GHz / AMD APU A10-6800K 4.1 GHz veya Eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 780 - 3GB / AMD RADEON HD 7870 2GB veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

meganz

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

uptobox

part 4

google

part 1

google

part 2

google

part 3

google

part 4
34
TELİF HAKKI İHLALİ