Edgar Full İndir Oyun indir

Edgar bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Edgar & Amp; " Kayıp kız arkadaşınızı arayan zorlu seviyelerde Edgar olarak oynayacağınız 2D hardcore platform oyunudur..

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: lucas parise

Publisher: lucas parise

sürüm tarihi: 29 Mar, 2016

tür: eylem, macera, gündelik

İngilizce:

Edgar, kayıp kız arkadaşı arifesinde kurtarmaya çalışan dostça bir yabancı olarak oynayacağınız 2D hardcore platform oyunudur.

Büyük kafa arkadaşımız, basit bir taş gezegenden, tamamen şeker gezegeninden yapılmış yüzlerce zorlu seviyeye geçmelidir (Edgar'ın diyabetik olduğu bir acı). Her gezegen kendi zorluklarını ve kurallarını getirecek ve şaşırtıcı Özel yetenekler, kahramanımızın zorlukların üstesinden gelmesine ve (deneyin) sevgili arifesini kurtarmaya yardımcı olacaktır.

Oyun, yeni bir zorluk seviyesine sahiptir, (neredeyse tam anlamıyla) aklınızı uçuracak! Ve 200+ düzeyleri yeterli değilse, Edgar ayrıca Epic Boss dövüşlerini, keşfedilecek çeşitli dünyalar, çılgınca başarılar ve fantastik Sonunu görene kadar uyumanıza izin vermeyecek hikaye!

Özellikler:

- 200+ seviyeleri ve 6'dan fazla gezegen içeren macera modu.

- Uçan yerçekiminin kendisine uçmaya kadar benzersiz yetenekler!

- Edgar atlayamaz (bacakları yoktur, kavrayamaz).

- Yeteneklerinizi (ve sabrınızı) test edecek başarılar.

- Epic Boss dövüşleri.

- Soğanların bile ağlayacağı gibi hareket eden bir hikaye.

Português:

Edgar é Um Jogo de Plataforma 2D Hardcore, Onde Você Jogará Com Um Amigável Alienígena Tentando Salvar Sua Namorada Desaparesida Havva.

NOSSO AMIGO CABEÇUDO Terá Que Passar Por Centenas de Fases Desafiadoras, Desde UM Simples Planeta de Pedra, Bir Até Mesmo UM Planeta Feito de Doces (Pena Que O Edgar é Diabético) .Cada Planeta Trará Seus Próprios Desafios E Regras, Além de Habilidades Especiais Incríveis, Que AjuDarão Nosso Herói Dificuldades E (Tentar) Resgatar Sua Amada Havva gibi bir superar.

o jogo apresentará um novo nível de dificuldade, que vai (Quase Que Edealmente) Expodadir Sua Mente! E COMO SE MAIS DE 200 FASES NÃO Fossem Yetiştiricileri, Edgar Traz Também Épicas Lutas Contra Chefes, Vários Mundos Para Serem Explorados, Conquistas Insanas e lama história fantástica que não vai te dexar dormir até você ver o final!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Celeron veya daha yüksek Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 2000 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ