Edge of Reality: Ring of Destiny Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Gerçekliğin kenarı: Destiny Collector's Edition Ring full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gerçekliğin Kenarı: Destiny Collector's Edition halkası - Şehri kurtarmak için size ve köpek arkadaşınız!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

Big Balık Editörün Seçimi!

Bu başlık, yüksek kalite standardı ve oyun kulübü beta test cihazlarımızdan inanılmaz derecede olumlu yorumlar için seçildi.

4 arkadaş oyunları, size popüler yaşayan efsane serisini getiren stüdyo, gururla yeni bir fantastik macera sunar! Basit bir evcil hayvan kabulü olarak başlayan şey hızlı bir şekilde bir ömür yolculuğuna dönüşür. Mistik Agora şehri saldırı altında! Labirentin büyülü yaratıkları, metreslerini serbest bırakmayı planlıyor. Çok geç olmadan raylarında kötülüğü durdurmak için gerekenlere sahip misiniz? Bu büyüleyici hidden nesnesi bulmaca macerasında bulun!

Beta test cihazlarımızın ne söylemesi gerektiğini görün:

"Kesinlikle bir kaleci. Oyuna en baştan videodan çekildi. İlgi çekici hikaye çizgisi, güzel grafikler ve çevre ve karakterlerle sürekli etkileşim bu oyunu çok eğlenceli hale getirir. "

Anahtar fetürleri: Bonus bölümündeki Grivera'nın geçmişinin sırlarının kilidini aç! Tahsil ejderhaları her sahnede gizlenir. Becerilerinizi göstermek için başarılar kazanın. Yolculuğunuzu güzel duvar kağıtları, film müziği ve konsept sanatıyla yeniden yaşayın.

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 1.0 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 8.1 Sabit Disk: 1097 MB
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
53
TELİF HAKKI İHLALİ