EGO PROTOCOL Full İndir Oyun indir

Oyun / 06 November 2016

ego protokolü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. EGO Protokolü - Yenilikçi! Bağımlılık! BÜYÜLEYİCİ! MANTIKLI! İlk oyundan sizi bağımlı tutan ödüllü bir aksiyon dolu puzzle platformu olan EGO Protokolüdür!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: statik rüyalar

Publisher: IQ Yayıncılık

Çıkış tarihi: 16 Şub, 2016

tür: casual, bulmaca

Yenilikçi! Bağımlılık! BÜYÜLEYİCİ! Mantıksal!

İlk oyundan sizi bağımlı olacak ödülü kazanan aksiyon dolu bir bulmaca platformu olan EGO protokolüdür!

Tamamlamak için 60 seviye ve becerilerinizi test eden benzersiz 4 aşamalı bir mekanik içerir!

İnsansı karakterinizin güvenliğe yönlendirmek kolay değildir ve terk edilmiş orbital istasyonun üzerinden güvenli geçiş oluşturmak, kurnaz strateji ve hızlı refleksler gereklidir. Düşmanları ve engellerin üstesinden gelmek ve her seviyenin sonuna ulaşmak için, dünyayı zıplayabilir, ateş edebilir ve manipüle edebilirsiniz.

Düşman robotları, Silahlar, Madenler, Tuzak Kapıları ve diğer birçok ölümcül tehlikeye yol açacağı gibi, yolunuza dayanır. Her yaştan ve deneyim seviyelerinin oyuncularına uygun, eğlenceli dolu bir oyun deneyimi için kendinizi hazırlayın.

Anahtar fetürleri: EGO protokolü: Poznan oyunu Arena'da reçel kazanan Polonya Klasik Oyun Elektrobodisinden 1992'den itibaren ilham aldı Mantıksal ve klasik platform oyunlarının bir karışımı 60 seviye ve 4 farklı oyun mekaniği El yapımı bir grafikte çerçevelenmiş benzersiz sahne mekaniği Ana karakteri çıkışa yönlendirmek için çevreyi kontrol edin, böylece tehlikeleri ve yolunda gizlenen engellerden kaçınmak için Hızlı oynama hızını, seviyeleri tamamlamanın birkaç yolu Yeterince hızlı düşünebileceğinizi öğrenin

Minimum: OS: Windows XP SP3 veya daha yeni İşlemci: Intel Core 2 Duo GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GEFORCE GT610 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
16
TELİF HAKKI İHLALİ