Element Full İndir Oyun indir

Eleman full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Öğe, gerçek zamanlı strateji uzay oyunları oynamak için zamanları olmayan insanlar için gerçek zamanlı bir strateji alanı oyunudur. Enerji, maden elemanı oluşturun, saldırı ve savunma birimleri oluşturun ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Uçuşsuz

Publisher: Uçuşsuz

sürüm tarihi: 26 Tem, 2018

tür: eylem, strateji

Element, gerçek zamanlı strateji uzay oyunları oynamak için zamanları olmayan insanlar için gerçek zamanlı bir strateji alanı oyunudur.

HOME artık hayatta kalmak için bir araç sağlar.

Kaynaklar için bir mücadele sistemimizden kaçmaya başladı.

Gelecek ötesinde yatıyor ...

Element, keskin, erişilebilir bir oyuna odaklanarak görsel olarak çarpıcı bir gerçek zamanlı strateji alanı oyunudur.

Element, güzel hazırlanmış, orijinal görünümlü oyunların sevenler içindir. Uzay ve strateji oyunları olan insanlar içindir, ancak yatırım yapmak için saatlerce zaman geçirmezler. Ayrıca füzeleri fırlatma ve işleri üflemeden zevk alan oyuncular için ?

Çürümen bir güneş sisteminden kaçıyorsunuz. Her gezegeni ziyaret etmelisiniz, benim yeterince element var ve düşmanı dış gezegenlere ve ötesine ilerlemek için yenmelisin. Enerji, maden elemanı oluşturun, saldırı ve savunma birimleri oluşturun ve dünya, hava ve su arasındaki dengeyi korurken düşmanı yok edin.

Oyun girişi.

Element, klavye, fare, klavye ve fareyi destekler, desteklenen platformlara ve bir oyun denetleyicisine dokunur. Herhangi bir giriş yöntemi herhangi bir zamanda kullanılabilir. Tercih edilen giriş yöntemimiz, Rumble desteğiyle bir oyun denetleyicisidir.

Oyun Denetleyicisi Windows'ta ve MacOS, yerel giriş kitaplıklarını kullanır ve mümkün olan yerlerde Xinput cihazlarını destekler. Desteklenen platformlar ayrıca seçilen denetleyiciler için (örn. PS4 veya Xbox One Controller) için Rumble ve Lighting'e ve oyun kontrol cihazlarını istediğiniz zaman bağlayabilme yeteneği sağlar. Eski giriş, oyun başlatılmadan önce oyununun bağlanmasını gerektirir.

Oyun hızı.

Oyun hızı, süper slomo için - / + tuşlarını kullanarak ayarlanabilir ve oynatırken zaman hızlandırılabilir. Normal hıza sıfırlamak için '0' kullanın. Ekranın sağ tarafındaki menü düğmesini kullanarak oyunu duraklat, 'P' veya 'Klavyede' tuşuna basarak veya oyun denetleyicinizdeki menü / seçenek düğmesini kullanarak. Oyun duraklatılırken oyun görünümü tamamen kontrol edilebilir.

Minimum: OS: Windows Vista SP1 +, 7, 8, 10 (32 veya 64bit) İşlemci: SSE2 destekli Intel / AMD Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Shader Model 4.0+ DirectX: Sürüm 10 Depolama: 150 MB Mevcut Alan Ek notlar: minimum dikey çözünürlük 640px, 720p + önerilir.

Önerilen: İşlemci: 2 GHz veya daha hızlı işlemci
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
61
TELİF HAKKI İHLALİ