Elevator… to the Moon! Full İndir Oyun indir

Asansör ... aya! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Asansör ... aya! - Nutty-Anlatum-Puzzle-Escape-Oda Stil Bilim Kurgu Macera oyunu! Sen, dünyanın başkanı tarafından kaba bir şekilde emretti.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Roccat Games Studio

Publisher: roccat games Studio

sürüm tarihi: 11 Eki, 2017

tür: macera, vr, bulmaca

Bir Lunarnaut / Onarım-Kişi olarak oynayın, Doug-Slater RoccMeier, Doug-Slater RoccMeier'i, kitlesel dengesiz asansörünü inşa etmek için görevlendirilmiştir. Biliyorsun, aya. Oyun başlığında. Giderek goofy emirlerini mektuba itaat et, itaatsizlik ve komik HAVOC'a neden oluyor ya da kendi tatlı yerlerini bul. Her oynamanın her yolu kendi avantajları ve sonuçları vardır. Bu size kalmış, intrepid asansör kişi, kendi irtifa yolunuzu yakmak için ... aya kadar!

Özellikler şunları içerir:

Anahtar fetürleri: Yepyeni rad-roomscale modu seçeneği! Yepyeni bir şekilde oynayın! Sizi stratosfere geçiren sürükleyici, zorlu VR bulmacaları Tamamen sesli anlatı uzay macerası! Daha fazla arsa bükülüp döner bir şeyden daha mı döner! Keşif! Asansör, RoccMeier'in bulmanızı istemiyor. Akıllı Kontrol Şeması. Oda büyüklüğü ve kurulumundan bağımsız olarak en sevdiğiniz kontrolleri kullanın. Neredeyse (heh) vomit-bedava! Maksimum karın konforunu korumak için tasarlanmıştır.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 64 bit veya daha yeni İşlemci: Intel I3-6100 / AMD RYZEN 3 1200, FX4350 veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 960 4GB / AMD RADEON R9 290 VEYA BÜYÜK Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 SP1 64 bit veya daha yeni İşlemci: Intel I5-4590 / AMD RYZEN 5 1500X veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 / AMD RADEON R9 290 veya daha büyük Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
39
TELİF HAKKI İHLALİ