Embers of Mirrim Full İndir Oyun indir

Mirrim full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mirrim közleri - dünyalarını yabancı bir tehditten kurtarmak için, iki gururlu yarış farklılıklarını bir kenara bırakmalı ve bir araya gelmeli ... kelimenin tam anlamıyla. Mirrim közleri bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Creative bytes Studios

Publisher: Creative bytes Studios

sürüm tarihi: 23 May, 2017

tür: macera

Genel Bakış

Eski bir güç, iki farklı yaratığı, barışı ve dengeyi restore etmekle suçlanan çok yönlü bir kahraman içine bir araya getirir. Bu yeni basılmış kurtarıcı, ilgili yarışlarının lütfuna ve gücüne ve kendini hafif ve karanlık közlere bölme yeteneğine sahiptir. Közler, sağ ve sol analog çubuklar kullanılarak bağımsız olarak kontrol edilir ve çarpıcı fantastik manzaralar yoluyla platform için sezgisel ve sonsuz bir şekilde tatmin edici bir yol oluşturur.

Özellikler:

Kişiliğin iki katı olan şık bir karakter: Mirrim, köz adı verilen iki oynanabilir formda ayrılma yeteneğine sahiptir. Işık ve koyu kesimler bağımsız olarak sol ve sağ kontrol çubukları tarafından kontrol edilir ve bulmacaları çözmek için yeni yollar sunar, engellerin üstesinden gelinmelerinin üstesinden gelinmeleri ve dünyayı geçer.

Farklı oyun: Klasik platform ile karıştırılan, dünyanızı, ilgi çekici bulmacaları çözmek, devasa patronlarla savaşmak ve tehlikeli tehditlerden hayatınız için koşmak için dünyanızı değiştirin. Bu anları "bölme" oyunu ve güçlü bir anlatı, parçalarının toplamından daha fazlasını sunuyor.

Dünyanızı yolsuzluktan kurtarın: Sevgili gezegeninize enfekte olan yolsuzluğun dünyasını kurtarmak için güçlerinizi kullanın. Arkadaşlarınızı kurtarın ve güçlerini dünyaya dengeyi geri yüklemek için birleştirin.

Olağanüstü dünyayı keşfedin: canlı ve renkli bir evren bekliyor! Mirrim'in yolculuğu sizi bir çözünen bir dağdan yaşlanma bir ormandan ıssız bir araziye ve daha fazlasına götürecek. Keşfetmeniz için şaşırtıcı şekilde işlenen ortamlar boyunca çeşitli gizli sırlar dağınıktır.

Minimum: OS: Windows 7 | 64 bit işletim sistemi İşlemci: Intel I3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce Nvidia GTX 750 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 | 64 bit işletim sistemi İşlemci: Intel I5 Bellek: 8 GB RAM Grafik: GeForce GTX 1060 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
81
TELİF HAKKI İHLALİ