Embr Full İndir (v1.60j) Oyun indir

Embrize full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İpucu, geleneksel acil servislerin geçmişte kaldığı bir şey olduğu, hiper kapitalist bir gerçeklikte yer alan çılgınca bir yangın söndürme oyunudur. Ölçek Binaları, Pencereleri Smash, Fırsızlıklar ve ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Muse Games

Publisher: Curve Digital

sürüm tarihi: 21 May, 2020

tür: eylem, simülasyon, gündelik, strateji, atıcı

Yanlışlıkla su hortumumla vurduğumda bir sivil bir sivil öldürdü.

Oyun Bilgilendirici

Yani, bir kez daha onu tuvaletten çıkardım ve koştum.

Kotaku

Embreleme, konser ekonomisinde bir vahşi üçüncü derece yanıkdır.

Kaya Kağıdı Av tüfeği

"Bir şekilde bu adamı kurtardım."

drae

İpkıya, Acil Durum Servisleri Devrimi'ne katılın ve bugün bir Embrepsr ™ olun! Esnek çalışma saatlerinin rahatlığında, başarının merdivenini tırmanırken ateşler ve hayat kurtarır. Embr'in misyonu basittir; Über yangın söndürmeyi her yere, herkese getirin.

Yangınla mücadele servisi paradigmasını yeniden tanımlama zamanı geldi ve sana - insanlar - ve sinir bozucu evraklarıyla ilgileneceğiz. Herkesin bir kahraman olma fırsatına sahip olmalı ve bu yüzden sadece bir basit ödeme ile, bugün bir CevapR ™ olabilirsiniz!

Embrecking Represh ™ ️ olarak, müşterilerin yardım çağrılarını cevaplayacak ve itfaiyeciyi doğrudan kapılarına getireceksiniz! Kapıları kırın, Gaz sızıntılarını temizleyin ve yangınları söndürün - Hiçbir iş yok Cevaplayıcı ™ ️.

Önde gelen teknoloji uzmanlarının yüzyılın başlangıcını aradıkları ve hak ettiğiniz kahraman olmak için bize katılın.

yepyeni embreğe Erken Erişim Programına katılın ve embriyetin geleceğini değerli bir embrlik ™ ve topluluk üyesi olarak şekillendirmeye yardımcı olun!

En ölümcül ateşi bile açmak için üç adede kadar yansıtma ™ 'ye mücadele, parkta bir kooperatif yakaladı.

İş dünyasında en iyisi olduğunuz için başarı merdiveni tırmanın. Müşterinizden puanları doğrulayın ve daha da zor işlerin kilidini açın!

Yeni araçlar satın alarak ve yükselterek yarışmanın üstünde bir kesim olun - tarzınızı doğrudan embrekten satın alınan kıyafet ve araçlarla gösterin.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 x 64 İşlemci: Intel I5-6600 Series @ 3.5 GHz / Intel I7-4760 @ 3 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: AMD RYZEN 5 2500 Series @ 3.6 GHz Depolama: 8 GB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 x 64 İşlemci: Intel I5 9600K @ 3.7 GHz Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 1060 6GB Depolama: 8 GB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
79
TELİF HAKKI İHLALİ