Embracelet Full İndir Oyun indir

Embraknet full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Embaret, Kuzey Norveç'te yer alan bir macera oyunudur - aşk, kayıp, arkadaşlık ve aile - ve gizemli güçlerle büyülü bir bileklik hakkında benzersiz bir erkek hikayesi var!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: mattis folkestad

Publisher: Machineboy

sürüm tarihi: 23 Eyl, 2020

tür: macera, bulmaca

keşif, bulmacalar ve benzersiz bir ortamda heyecan verici bir hikaye

Embraket, sizi şehirdeki annesiyle yaşayan Norveçli bir genç olan Jesper rolüne koyar.

Bir gün, kuzeye bir balık avı topluluğunda büyüyen büyükbabası tarafından eski bir bilezik verilir. Bu bilezik güçlere sahiptir - garip, gizemli güçler!

Jesper, bileziğin arkasındaki gizemi çözmek için görev verilir. Nereden geliyor? Kime ait? Ve neden büyükbabası adayı ve eski hayatını geride bıraktı?

Güzel, Kuzey Norveç adasını keşfedin

Büyülü bilezik kullanarak bulmacaları çözün

Hikayenin sonucunu etkileyebilecek arkadaşlarınız ve seçimler yapın

Nazik zorluk seviyesi ile, ilgi çekici hikaye ve güzel film müziği, Embracelet, benzersiz, heartwarming video oyunları seven herkes için bir oyundur.

Embapelet, Mattis Folkestad, Samanyolu'nun Ödüllü Macera oyunu Milkmaid'in arkasındaki bir adam ekibi tarafından yapılır.

Çalma süresi: farklı sonlar ile 3-6 saat.

Bir kanepe veya rahat bir sandalyedeki bir Xbox One, Dualshock veya Nintendo Pro kontrol cihazı gibi bir oyun denetleyicisi ile oynandı.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: i3 veya daha iyisi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Intel Iris veya daha iyi Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: özel bir grafik kartı olan bir sistemde en iyi şekilde çalışır

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
83
TELİF HAKKI İHLALİ